Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Én vagyok a hibás, hogy...

Én vagyok a hibás, hogy rohadtul megalázva érzem magam és megvetem ezek után a csajt?

Figyelt kérdés

Kolléganőm. Teljesen nyilvánvalóan nyitott felém, más kollégák is látták, elismerik. Rámírt, hogy mi újság, amikor otthonról dolgoztunk mindketten, rendszeresen beszélgettünk.

A karácsonyi bulin bepróbálkoztam, mire közölte, hogy van barátja. Bennem volt egy kis pia, ezért megkérdőjeleztem, és azt mondtam, hogy persze, mind ezt mondjátok és megkértem, hogy mondja el mi a baj. Azt mondta még mindig a pasija miatt de amúgy sem tetszene, hogy rányomulok félrészegen, mások előtt. Mondtam, hogy akkor mondja rögtön az utóbbit és ne maszatoljon itt a pasijáról, hanem legyen egyenes és legyen gerince, nem kell hozzá több bátorság mint nekem, mint férfinak a kezdeményezéshez, és az nem járja, hogy én kockázatot vállalok, és ő meg nem őszinte.

Erre már kiabálva mondta, hogy "B.MEG, NEM ÉRTED, HOGY VAN BARÁTOM?", én meg még idegesebb lettem már, és azt mondtam, hogy kis gyökér lehet, ha így mert flörtölni, szórakozni mellette.

Ezek után mások füle hallatára mondta el, hogy a barátjának a nyomába sem érhetek, ritka ronda fejem van, és soha az életben nem flörtölt velem, csak kedvelt, de már azt sem.

Kicsit nyomoztam, és megtudtam, ki a pasija. 10 éve vannak együtt és még mindig nem vette feleségül, ráadásul nála fiatalabb, férfiatlan, töketlen, sovány h.ülyegyerek. Írtam neki, és csatoltam pár flörtölős beszélgetést, de csak egy :D emojit reagált, annyira semmibe vesz.

Miért lehet ilyeneket büntetlenül megtenni mással? Ha nem lett volna nyitott, szinte ribis viselkedése, akkor soha nem próbálkoztam volna be, és ha normális kapcsolatban élő, tisztességes viselkedésű nő lenne, akkor lekoptam volna azonnal és nem viselt volna így meg.


2022. dec. 31. 06:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Túlhisztized. Egy buta p-csa kezd el ezek után NYOMOZNI, hogy kivel van együtt, mennyi ideje és ráírogatni a párjára.
2022. dec. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen mindegy, hogy ki mit képzelt bele, az egyetlen egyértelmű dolog ebben a történetben az volt, amikor nemet mondott KURVÁRA MINDEGY, HOGY MILYEN INDOKKAL. Házhoz mentél a pofonért, szánalmas vagy, megérdemelted.
2022. dec. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

Honnan veszitek, hogy MINDENKI házasságra vágyik? És vajon miért van ennyi sz.r házasság, ha az akkora minőségjelző egy kapcsolatban a meggyűrűzés?

Ilyen következtető készséggel nem csodálom, hogy benézted a nő jeleit.

2022. dec. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A fb szerint már eljegyezte, van gyűrűs kép meg minden. :D De szerintem aki ennyi idő után teszi, abból csak ki lett zsarolva, és sose fogja valójában elvenni.
2022. dec. 31. 07:14
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Tök mindegy, hogy elveszi- e vagy sem. Te meg ...nem is tudom milyen jelzőt lehetne rád mondani. Képes voltál nyomozni, mert elhajtott. Egy pszichopata pöts vagy:) Nincs benned semmi tartás.
2022. dec. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Te jó eg! Chateltetek! Ez aztán már valami! Ezek után tényleg kizárt, hogy van párja! - Amúgy normális vagy?

De még ha tényleg flörtölt is, attól mégsiman elhajthat egy másik alkalommal, főleg nyilvános közegben, főleg, ha részeg vagy.

És ha ilyen van, akkor NEM állsz le hisztizni meg kérdőre vonni meg nyomozgatni. Csak magadat járattad le.

2022. dec. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%

Menj el pszichológushoz, mert amit műveltél, az beteg. És ha épp nincs ott más, megerőszakolod, mert nem hiszed el, hogy nemet mond?

Undorító, amit csináltál.

2022. dec. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod értelmezni a jeleket...úgy ahogy sokan mások sem

Ha egy nő kedves vagy viccelődik, figyelmes stb azt már sokan egyértelmű jelnek veszik....

Az eljegyzéshez meg annyit, hogy 4 éve vagyunk jegyesek. Egyáltalán nem tervezünk esküvőt de a gyűrű mint szimbólum számunkra fontos.

1000 oka lehet annak miért nem házasok.

Hasonló gondolkodás mint a miénk, vagy pénz kérdése stb

A te viselkedésed mindenesetre beteges.

Inkább gondolkozz el magadon

2022. dec. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
97%

Milyen jelek voltak annyira egyértelműek számodra? Írhatnál pontos példákat.

Illetve sajnos ide is azt tudom kommentelni, ami miatt már lassan én is utálom magam, nemhogy mások, de ez az igazság

Tele vagy traumákkal, hozott rossz mintákkal, önbizalomhiánnyal, a családod nem törődött veled, hogy egészséges pszichéd legyen, mert nekik sem volt az. Hasonló agesszivitása, ha valaki ellent mondott neki, biztosan van a családodban, illetve olyan is, aki nem vállalja a felelősséget, azonnal a másik hibája, hát miért flörtölt. Így alapvető eszközök hiányoznak az életedből, úgy mint frusztrációkezelés, elviselni, ha nemet mondanak.

Van rá természetesen megoldás, ha felismered a problémát.

2022. dec. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a nö csak simán barátságos volt veled, meg beszélgetett veled, ahol gondolom más munkatársakkal (nökkel meg férfiakkal egyaránt), ebbe jeleket beleérteni enyhén szólva is tévedés a részedröl.

Az meg, hogy nem akar töled semmit, közli az elsö nyomulásodra, hogy van barátja, nem érdekled öt férfiként, teljesen érthetö a részéröl.

Az, hogy ebböl te balhét csinálsz, meg cirkuszolszt félrészegen, ezzel te magad járattad le magad, teljesen jogos, ha mindenki hülyének néz.

Ahhoz meg semmi közöd, milyen a barátja - eleve nevetséges, hogy utánanyomozol -, ha a nönek megfelel, jól érzi magát vele, akkor te mit akarsz?

Egyébként könnyen lehet, hogy neked is tzöbb esélyed lenne egy nönél, ha inkább példát vennél a barátról és megpróbálnál nem ilyen agresszív szerepet játszó önbizalomhiányos kisfiú lenni!

2022. dec. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!