Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebbe szerintetek ki a hibás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebbe szerintetek ki a hibás?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem februárban egy nővel. Én nagyon nehezen engedek magamhoz bárkit is ezért nincsenek barátaim és nem volt barátnőm. Ezzel a nővel annyira jól ment minden hogy az leírhatatlan. A közös élmények, setalasok, stb. O akarta ezeket. És ragaszkodó lettem. Szerelmes lettem belé.

Május legvégén megszakította a kapcsolatot de mindenféle elozmeny nélkül. Nem veszekedtunk nem írt semmit. Egyszerűen nem vette fel a telót, nem írt smst, nem reagált messengeres üzenetekre. Terveztük a nyarat egyutt még soha nem nyaraltam senkivel sem. Mégse magyarázta mit miért tette. Mai napig. Én ettől depressziós lettem vagy magam alatt vagyok másfél hónapja. És nem csak nincs nyaralás de egesznap ki se kelek szinte. Láttam ezt a nőt egy párszor amikor elakartam menni hozzá megbeszélni a dolgokat de nem mertem becsongetni hozzá vagy utcán odamenni hozzá. Nincsen neki senkije egyedül van. És nem értem hogy miért nem beszélünk. Amikor ő is szeretett engem. Mivel eltelt a nyárból másfél hónap. Ezért véget szeretnék ennél vetni. Szerintetek elmenjek hozzá egy nagy csokor virággal? Mert erre rámegy az egészségem ha nem tudom még soha az okát.


2022. júl. 16. 11:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/108 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írj inkább neki egy levelet, hogy te így nem tudsz továbblépni, amíg nem érted, hogy miért szakított. És kérd meg, hogy írja meg a választ, legyél udvarias, kedves, semmi esetre se követelőzz.
2022. júl. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/108 anonim ***** válasza:
83%
Istenem baszki, hányszor írod még ki?
2022. júl. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/108 anonim ***** válasza:
90%
Lepattintott szó nélkül, megalázott, erre még odaállítanál egy nagy csokor virággal? Tényleg erre van igényetek, hogy alázzanak titeket, akkor bezzeg mentek egy nő után?
2022. júl. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/108 anonim ***** válasza:
95%

Valószínűleg nem akart megbántani, de kocc típus ghosting.


vagy lett valakije , vagy túlgondolod ezt az egészet , vagy creepy voltál mint itt

2022. júl. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/108 A kérdező kommentje:
Hát. Engem megbántott ezzel. Akkor kiderítem az okát. Mert erre ráment az egészségem. Elmegyek hozzá úgy döntöttem.
2022. júl. 16. 13:09
 6/108 anonim ***** válasza:
100%
A nok nagyon nagy szazaleka csinal ilyet hogy azt hiszi az ember minden faxa aztan egyszer csak jon a hidegzuhany. Iszonyuan el birja egyik masik huzni a mezesmadzagot, ha meg szerelmes leszel nem latod az erdot a fatol. Nekem mar rengeteg ilyen volt minden fele fajta, volt olyan is aki a semmibol kozolte hogy nem szerelmes es lelepett, volt akit en rugtam ki mert tobben is dugtak mellettem es megtudtam. Ilyenkor iszonyu nehez tudom, de probald meg magadba azt tudatositani hogy ha nem keres eltunik, akkor egesz egyszeruen nem erdekled. Ennyi. Ha nem bantottad meg nagyon, es ugy csinalja ezt, akkor vagy egy masik faszi kerult a kepbe, vagy mentalisan zavarodott, vagy rajott hogy megsem taplal olyan erzelmeket feled. Lefekudtetek es hanyszor fekudtetek le? Lehet nem elvezte a szexet, csak nem vallja be. Rozsat azt a legnagyobb baromsag vinni ilyenkor. Ha nincsenek erzesei feled ott szarja le a viragot ahol nem tudja, viragot annak szokas vinni aki megerdemli es tesz kettotoker, vagy ha esetleg megbantod bocsanatkereskor. Ha minden elozmeny nelkul kepes lelepni, akkor meg rohadtul nem kar erte mert csak kepzeld el hogy mar eleve nem oszinte tipus mi lett volna kesobb.
2022. júl. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/108 A kérdező kommentje:

6-os: Részben igazad van. Itt nem tudom mi van. De egyébként a történet abból áll hogy eleve ő keresett meg februárban hogy nincs kivel "csavarogni". Tehát nem is én kerestem meg. Ő akarta ezt a egészet. Én a legelső találkozáskor mondtam neki hogy őszinte leszel velem? Mert sokan kihasználtak engem? Biztosan szeretnél velem kapcsolatot mert akit én megkedvelek és magamhoz engedek az ritka mint a fehér holló de akkor ragaszkodó tudok lenni, ő azt mondta hogy igen szeretne.

Anyjának bemutatott. Anyja Vidéken lakik, ez a nő meg Pesten és van saját lakása egyedül lakik, bár nem tudom van e más férfi az életében, elvileg nincsen neki és multkor is láttam őt magányosan sétálni.

Egész egyszerűen mindenféle előzmény megszakitotta a kapcsolatot.

Nem magyarázta meg miért, úgy volt megyünk nyaralni, megyünk koncertekre, meg élményekkel gazdagudunk közösen. Semmi nem lett eddig belőle. De én azért tettem érte tavasszal nem is keveset. Még májusban én amsziroztam meg a hátát, meg mindig ő kérte, mindig én vettem neki élelmiszereket, ajándékokat és még mndhatnám. Velem nem lehet veszekedni, én nagyon joindulatu vagyok. Nekem ezért sincsenek barátaim, mert kiahsználnak és kitudnak használni és inkább nem merek már megbizni senkiben sem. Ebben a nőben mégis megbiztam és ez lett a vége. Mivel életemben előszőr lettem szerelmes 29 éves létemre, ezért nem tidom feldolgozni hogy mindenféle szó nélkül lekoptatott és okot se mondott. Ha mondana okot hogy ezt is ezt csináltam, megérteném és jobban feldolgoznám ezt az egészet. De igy csak ráment az egészségemre. Kb. 45 percre lakik tőlem, vagy az van hogy mégjobban beteg leszek ettől vagy felekeresem őt váratlanul és megkérdezem tőle. Ha meg nem válaszol, legalább tudni fogom utána hogy egy bunkó nővel volt dolgom és jóval könyebben fog menni a feldolgozás.

2022. júl. 16. 16:53
 8/108 anonim ***** válasza:
91%
Nem szabad tulzottan kiadni a gyengesegeid ne legyel tul erzelgos. Sajnos a nok ezt megerzik es ez manapsag mar nem vonzo ezeknel a tipusuaknal. Az hogy o keresett meg az nem jelent semmit, sot ha a psychologiat kicsit tanulmanyozod akkor ott benne van hogy altalaban azokbol van ugy igazan hosszu kapcsolat ha a ferfi kezdemenyez. En pont ugyan igy jartam amikor egy no tette meg az elso lepest felem mint te. Nem tudhatod mi jart a fejebe lehet hogy kellett valaki akivel eluti az idelyet en erre tudok szavazni. Anyjanak meg mier ne mutathatna be? Engem is mutattak be mar aztan ra 2 het mulva lelepett a csaj.:D Sajnos ezek a mai nok olyanok hogy erzelgos erzelmes ened probald meg kicsit hatterbe szoritani es ne adj ki mindent magadbol. Egyszeruen sajnos a bszok a vilagra rosszfius karaktereket szeretik jobban. Ez nem azt jelenti hogy legyel bunko veluk taplo, de nem szabad kinyalni a segguket abszolut. Tul unalmas voltal tul erzelgos es elhalmoztad mindennel. Nem szabad. Az elejen legalabbis biztos hogy nem.
2022. júl. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/108 A kérdező kommentje:
8as: Én ezt értem és igazad van. De mit lehet tenni vagy mit csináljak? Nézd idén ősz végén leszek 30 éves. Sose volt barátnőm. Nagyon nehezen engedek magamhoz bárkit. Én nem az a jó se.ggu a csaj du..juk meg ismerkedjünk vele és stb típus vagyok. Én spektrum zavaros vagyok ami azt jelenti hogy nem szeretem ha valaki hozzám ér. Evvel a nővel annyira kölcsönös volt a szikra és O életemben az első aki hozzám ért és megengedtem neki. Szerinted ha 30 éven alatt nem volt barátnőm de lányokkal beszélgettem senkinek nem engedtem, és nehéz. Sose volt kapcsolatom de az idő megy, és az évek. Az ember nem fiatalodik. Nem tudom ezt így feldolgozni. Sajnálom.
2022. júl. 16. 17:28
 10/108 anonim ***** válasza:
93%
Menj el hozza akkor es varatlanul kerdezz ra a dolgokra. Ha akkor is lekezelo lesz vagy ki se megy semmi, akkor egy idiotaval volt dolgod. Konnyebb lesz a felejtes.. Ennyit birsz tenni. Es utana megvarni azt hogy jon egy masik aki szintugy megfog. Amugy en is 30 vagyok es semmirol se vagyunk lekesve. Jo nekem mar jo par szex kapcsolatom volt de komoly nagyon nekem se jon ossze nehogy azt hidd....
2022. júl. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!