Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért csodálkoznak azon és...

Miért csodálkoznak azon és szólnak be rá, hogy munka után sietek haza?

Figyelt kérdés

Szeretek itthon lenni. Együtt élek a barátommal, mire én hazaérek munkából ő már otthon van, úgyhogy együtt tudunk végre lenni. Jó érzés megpihenni, kényelmes ruhába átöltözni. A munkahelyemen senki nem marad tovább, mint a munka vége, nem olyan a munkánk, hogy be kéne fejezni feltétlenül aznap a melót és megcsúsznak vele. Úgyhogy mindenki ugyanakkor megy haza a csoportból, viszont lassan. Még akkor pakolnak, beszélgetnek, csomó idő, mire elindulnak, páran még cigiznek is egyet. Ez nekem mindegy amúgy, csak nekik nem mindegy, hogy én mit csinálok. Mert én már összepakolok a munka vége előtt pár perccel, aztán ha annyi az idő, felveszem a kabátomat és megyek. Sokan egyfelé megyünk és elvárják, hogy megvárjam őket, már szóltak miatta, hogy dehát mi is arra megyünk, várj meg. Meg hogy miért sietek, lekésem a 3 percenként járó metrót? Aztán amikor mondom, hogy már együtt lennék a párommal, hülyének néznek meg kiparodizál is kettő.


Idegesítőek...


2022. dec. 31. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Birkamentalitás.
2022. dec. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell velük foglalkozni. Mész a dolgodra és kész. Nem kell senkit se megvárnod.
2022. dec. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekik már nincs lángoló szerelmük otthon... Meg tohonyák, nem képesek gyorsan elindulni.
2022. dec. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Irigyek, hogy szeretsz hazamenni.
2022. dec. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%
Fájna néha kicsit kapcsolatot építeni velük is? Utána együtt lehetsz a barátodddal.
2022. dec. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 Napi 8 és fél órában kapcsolatot építek velük, mindig együtt ebédelek velük, beszélgetünk, céges programokon ott vagyok. De munkaidő után haza akarok menni ahhoz az emberhez, akivel nem csak addig szól a kapcsolatom, amíg az adott munkahelyen vagyok, hanem terveink szerint egy életre és nekem ez fontosabb.
2022. dec. 31. 13:20
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Egyszerűen nem kell velük foglalkozni.
2022. dec. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd figyelembe. En is mar munkaido lejarta elott 10 perccel pakolaszok. Nem szeretek tovabb maradni, en is olyankor mar csak arra vagyom hogy otthob legyek. Nekem eleg annyi szocializacio veluk hogy a munkahelyen beszelgetunk. 8-10 oraban.
2022. dec. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Nondj fel ,es menj a parod munkahelyere melozni, hogy tobbet tudj vele lenni
2023. jan. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!