Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vízműveknél milyen szakmunkásk...

Vízműveknél milyen szakmunkásként dolgozni?

Figyelt kérdés
Van most felvétel a helyi vízműveknél szennyvizes és ivóvíz (hálózati) részlegekre. Villanyszerelő a szakmám. A mostani cégnél már ilyen mindenes karbantartó vagyok, értek sok mindenhez de a szakmámon kívül főleg a víz-csatorna szerepléshez. A fizetés tudom hogy nem a legjobb, de úgy gondolom ez egy nyugisabb munka.

2023. jan. 1. 19:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az is szempont hogy nagyon közel van a munkavégzés helye kb 4 km.
2023. jan. 1. 19:20
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Pont azt akartam írni amit a végén írtál. Nagyon szar a fizu. 2 cimborám is elment a vízműtől, nem lehetett belőle megélni.
2023. jan. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mit hallottál mennyi volt nekik?
2023. jan. 1. 19:45
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Én vízműnél dolgozok, nem villanyszerelőként. A fizetést átlagosnak mondanám a városhoz képest. Szerintem jó dolgunk van, a villanyszerelőknek is. Jó nyugis munkahely
2023. jan. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Normális fizetés, biztos hely. Legalabbis a mi városunkban. (Megyeszékhely)
2023. jan. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Bereczk Jénos ***** válasza:
71%

Vízműnél dolgozni? Igaz főgépész voltam, így azt mondhatják, PERSZE!!!! Én

ha visszaemlékezem csak jót tudok mondani, jók voltak a főnökeim, a kollégák, még ha több helyen szolgáltam is,, de a pénzem sem volt rossz,

nem kiugróan magas! Ha valamit csinálni kellett, együtt mentünk mindenhova, megbeszéltük a munkákat, és mindenki segített a másiknak, ha problémája volt! Ha ma nem így van, mert a főnök elszállt, akkor lehet kínos!!!!

A munkák be voltak osztva, ha kaszálni kellett 4,oo órakor kezdtük és meglepte őket, hogy jobban kaszálok mint ŐK!! Ha hidraulikus, vagy villany probléma volt, megoldottam, automatizáltam mindent, két hét után már ŐK jöttek ezt meg azt csináljuk meg!! a Melókat lehetőség szerint gépesítettem, kaszálás, kerítésfestés, hónapok helyett órákra csökkent, az egyéb munkáink, beszakadt szivattyú kimentése egy hét, medence fertőtlenítés, takarítás néhány óra volt, a KÖJÁL-nak mindég megfelelt!!!

Egyszer meglepetésszerű ellenőrzést kaptunk, de csak akkor álltak meg, amikor kiálltam az útra és mutattam ez a vízmű, benéztek, azt hitték ez egy virágkertészet!!! Volt egy választás, 100% rám szavazott, amikor más beosztásba akartak választani, azt mondtam a másik közel van a nyugdíjhoz, maradjon Ő, de minden ugyanúgy ment mint előtte!!!!

Egyszer a fiunkat műteni kellett, elköltöztünk az alföldre,, ahol állást kerestem, 20Ft-ot kértem! 19-el felvettek, egy hét múlva 20, egy hónap múlva 21-re emelték! (18 villanyszerelő közé kerültem!!) egyszer kölcsön kért a vízmű, 3 perc alatt megoldottam a problémát, az igazgató csak annyit mondott: "És mi ezt az embert nem vettük fel?" Nyolc hónap után,

úgy jöttem el, a sógorom aki ott dolgozott, azt mondta még 15 év múlva is emlegettek!!! A vízműnél szóltam a volt beosztottaimnak, ha valaki nyugdíjba megy szóljon!!! Telefonon van egy jelentkező helyettem, mondta a kolléga és ideadta a kagylót: JANI VAGYOK. -Tudod, hogy nem veszünk vissza, ki az? Hallom a háttérből! JANI!!!! Visszavesszük!!!!!!! Aztán

hosszú idő után elköltöztünk végleg akkor jöttem el!!! Kollégák mondták, ez egy szanatórium volt!!! Így is lehet dolgozni!!!!!!!

2023. jan. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Mindenki azt írja jó vagy átlagos a fizu, de egy anonim oldalon se írja le, mennyi az annyi. Az szerintem jelzés értékű.
2023. jan. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Na ma kiderült garantált bérminimum, vidéken ennyi :D

Fél évet voltam itthon, de azt hiszem megyek vissza Ausztriába, alkalmazottként mindenhol keveset adtak ahhoz képest, de ez már a nevetséges szint.

2023. jan. 5. 13:59
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Nekem minden válaszom lehúzták, de ugyanezt mondtam.....ahogy a barátaim is. Meg azért is nem írt ide senki konkrétan számot.
2023. jan. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, ha leírja az ember hogy csak ennyi akkor szembesül a kőkemény valósággal, én nem tudom hogy aki ilyen helyen dolgozik az hogy tud megélni vagy maszekol de az se mindig van meg fárasztó, kikészít egy idő után. Azért nem szakadtam meg külföldön sem csak kerülni kell a magyar munkáltatót, most fél év után jobb opciót nem látok mint vissza menni.
2023. jan. 5. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!