Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tudnam kideriteni,...

Hogyan tudnam kideriteni, hogy meg a munkahelyemen dolgozok-e?

Figyelt kérdés
Anelkul, hogy a ceget kerdeznem? NAV-tol lekerdezhetem a statuszom pl?
2023. jan. 2. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha beengednek nap mint nap akkor még ott dolgozol.Vagy ha kapsz fizut minden hónapra.Elèg fura kérdés.
2023. jan. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem jarok mar par honapja, de nem vagyok allomanyban, nem tudom, hogy onnan ki tudnak-e csak ugy rugni, vagy kellek hozza en is. TP-n voltam eleinte, de mar nem es penzt sem kapok.

Most bonyolult lenne kifejteni az okokat, ez a szitu es kesz.

2023. jan. 2. 18:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiléptettek, kellett kapjál kilépő papírokat.
2023. jan. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

"Ha beengednek nap mint nap akkor még ott dolgozol.Vagy ha kapsz fizut minden hónapra.Elèg fura kérdés.“


Ember... egy volt kollegám 9 hónapig járt be és hitte azt hogy ő itt egy bejelentett „fehér“ alkalmazott. Hát tévedett. Soha 1 napra se volt bejelentve. Volt szerződés volt bérlap volt jelenléti ív minden volt. Falból. Csak bejelentés nem volt 1 napra se.



"Ha kiléptettek, kellett kapjál kilépő papírokat.“



Ja!! És még ez se igaz. Én magam jártam, úgy hogy beléptettek egy helyen pár hónap múlva pedig kijelentettek „véletlenül“ és nem is szóltak. Majd egy rosszullét ügyelet taj kártya és ott derült ki hogy hónapok óta nincs is munkahelyem---papírforma szerint...

2023. jan. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!