Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Két napja dolgozom az új...

Két napja dolgozom az új munkahelyemen holnap kapom meg a szerzodest a rozsaszin kiskonyvet be sem kertek! Igy be lehet jelenteni valakit? Ha igen hogy tudom kideriteni valoban be vagyok e mar jelentve?

Figyelt kérdés
2013. nov. 6. 20:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha van szerződés akkor biztosan bevagy.

Amúgy a rózsaszín kis könyvet nem feltétlen kell beadni, ők abból maximum leírnak valamit és ennyi. Az arra jó hogy ha megszűnik egy állásod vagy elmész magadtól vagy kicsapnak akkor betudják írni hogy mettől meddig dolgoztál ott és ennyi.

Nekem 2 nap után vissza adta a főnököm mondván hogy inkább legyen nálam mert ők úgy is elkavarják, a régi munkahelyemnél is ez volt a gond elkavarták vagy 1 hónapig csúszott minden mert így semmi papírt nem adtak oda amivel tudnék munkát vállalni vagy egyáltalán bejelentkezni a munkaügyibe így a főnököm is mondta hogy akkor legjobb ha nálam marad. Szerencsére a régi munkahelyem csinált másikat de így jobb szeretem ha tényleg nálam van, én azért egy helyen tartok mindent, egy külön kis szekrényem van az iratoknak, direkt erre a célra csináltam.

2013. nov. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!