Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Zavar titeket egy olyan...

Zavar titeket egy olyan munkakör amiből nincs kiút nincs fejlődési lehetőség, vagyis ha elhelyezkedtek benne, akkor ítéletnapig azt és úgy azért a béka segge fizetésért kell majd csinálni?

Figyelt kérdés

Betanított szellemi munkakör, amolyan tartozáskezelés. Akinek tartozása van, annak figyelmeztető küldése 1x 2x stb. ennyi a meló. Irodai aktatologatás. Fejlődési lehetőség kitörés nincs mert nincs hova. Ha itt elhelyezkedsz 20 év múlva is ezt a szart fogod csinálni az akkor aktuális minimálbérért. Ott ülsz a gép előtt és csinálod a halál unalmas robotmelódat. Ha 20 évig ott vagy, hát 20 évig. semmit se fejlődsz, sehova se tudsz kitörni cégen belül. Nincs hova.

Zavarna titeket egy ilyen állás?


2023. jan. 7. 12:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalon igen. Nyugdíj előtt pár évvel nem. Sőt, akkor egy ilyennek örülnék is. Persze nem minimálbér értem hanem mert fix és nem küldenek el talán, és nem stresszes.
2023. jan. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem ilyen a munkám, nem tudom.
2023. jan. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy mennyi a fizetés. Átlag feletti fizetésért örömmel csinálnám.
2023. jan. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

"Attól függ hogy mennyi a fizetés."


na szerinted mennyi? 200 nincs meg nettóban.

2023. jan. 7. 12:41
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Milyenek végzettségel csinálnod ezt kérdező, hány éve, és fővárosban?
2023. jan. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

" Átlag feletti fizetésért örömmel csinálnám.“


MIért adnának átlag feletti bért egy 12 egy tucat melóért, ahol ha elmegy valaki, 10 másik lesz a helyére napokon belül?

2023. jan. 7. 12:45
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Na még egyszer, a telefonom átírt mindent.


Milyen végzettséggel csinálod ezt kérdező, hány éve, és a fővárosban?

2023. jan. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, zavarna.
2023. jan. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

"Milyenek végzettségel csinálnod ezt kérdező, hány éve, és fővárosban?“


ezek az infók nem tartoznak a kérdéshez. tök8 én milyen végzettséggel rendelkezem ha a cég érettségit vár el és slussz (és nyilván azt is fizeti meg amit elvár, hiába akár diplomás is valaki, nem számít)


A hány éve meg szintén lényegtelen mert a bérezés nem változik az idővel, ha valaki ma esik be az utcáról uazt a bért kapja mint aki 20 éve itt van. Senkit se érdekel a"tapasztalat“ pár nap alatt betanulható az állás.

2023. jan. 7. 12:48
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Én a te továbblepesed szempontjabol kérdeztem ezeket, de ok. Akkor ennyi.
2023. jan. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!