Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Penny dolgozók! Milyen jelenle...

Penny dolgozók! Milyen jelenleg ott eladó-pénztárosként dolgozni?

Figyelt kérdés

Eddig csak rosszat olvastam, viszont szeretnék munkahelyet váltani ( jelenleg egy gyárban dolgozom ).

Nem a dolgozókra, főnökségre vagyok kíváncsi, hanem inkább magára a munkára, hogy milyen.


2023. jan. 9. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Pszichésen megterhelő.
2023. jan. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Nagyon nehéz megkapni ezt a munkát. Még pajszerral is.
2023. jan. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van kereskedelmi tapasztalatom, hát ha :D csak picit elszomorít, hogy mindenki rosszat ír.
2023. jan. 9. 17:22
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Azért írnak rosszak a kasszázásrol mert rossz. De ez nem csak a Pennyben :) Hajtós, stresszes, időre mérik a kasszásokat (legalábbis úgy hallottam). Gondolj bele, wcre nem tudsz elmenni, mert nem hagyhatod ott a kasszát
2023. jan. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
Hát most mihez képest rossz.. mert mondjuk az építőipar az hatalmas cumi annál jobb!
2023. jan. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy építkezésen, építő iparban mennyi kassza szokott lenni?
2023. jan. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pennyben nincs olyan hogy csak pénztáros vagy, ott mindenesek, mikor hova osztják. megterhelőnek hallottam
2023. jan. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!