Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Call center munka tapasztalato...

Call center munka tapasztalatok? Érdemes elvállalni?

Figyelt kérdés
Pontosan az Atlasz Call cégről lenne szó. Napokban volt oktatásom, de meg mondom öszintén eléggé elbizonytalanodtam ,hogy én ezt akarom e csinálni és alkalmas lennék- e rá. Tukmálnom kellene,illetve az oktató mesélt nagyon durva sztorikat,hogy beszéltek az ügyfelek az operátorokkal. Esetleg valakinek hasonló tapasztalat. Nem tudom mi tévő legyek, mert ezen kívül csak alkalmi munkám van.

2023. jan. 10. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes. A call center az irodai munkák kénköves pokla.
2023. jan. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha bírod, hogy ordítanak veled egész nap és visszaküldenek oda ahonnan jöttél na meg nem veszed fel (a dolgokat) és ép az idegrendszered akkor adhatsz neki egy esélyt. De 1 év és idegroncs leszel.
2023. jan. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem embernek való munka.
2023. jan. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom, keress inkább valami munkát, - mert ez minden, csak nem az!

A call centeres munka köztörvényes szélhámos mentalitást kíván, - gyakorlatilag azért fizetnek, hogy sorozatban verd át az embereket és a munkaadónak nem tudsz annyi profitot termelni, amire idővel azt mondaná, hogy elég! Ha arra vágysz, hogy bármit is (nem) teszel, folyamatosan letoljanak és arra, hogy állandóan a kirúgás kardját suhogtassák feletted - csak azért, mert a bolygó összes pénze nem elég a tulajnak, - akkor próbáld meg!

2023. jan. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ. Ment a zöldkéz mindenkinek.


4. Szeretnék rendes munkát ,csak sajnos mivel hirtelen vesztettem el a munkámat ,kétségbeesésembe jelentkeztem ide. Az interjúkon szimpatikus volt a munka, ma láttam bele igazán csak milyen is ez sajnos.

2023. jan. 10. 14:28
 6/8 Metionin ***** válasza:
75%
Csak ha nincs más. Az alkalmi munkáknál biztos jobb de ha elvállalod, keress ugyanúgy továbbra is, mert ezt nem lehet ép ésszel sokáig csinálni. Én diákkoromban dolgoztam ilyen helyen, mert nem volt más, viszonylag rövid idő után inkább visszamentem a gyárba éjszakázni, mert még az is jobb volt.
2023. jan. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Szia én már elég régóta dolgozom ilyen munka körben igaz csak rész munka időben de ha nem bírod az elutasítást, akkor semmiképp se csináld mert ide bizony az kell ha értékesítesz is akkor legyél határozott. Ha úgy érzed hogy vannak ilyen tulajdonságaid akkor HAJRÁ SOK SIKERT
2023. jan. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Cetelem Bankba jelentkezz.

Én ott dolgoztam 2 évig.

Nagyon jó iroda,kedves munkatársak,normális légkör a nyugati mellett.

Nem megterhelő munka és diákmunkának is jó. 🙂

2023. jan. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!