Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vodafone call center operátor...

Vodafone call center operátor állás info?

Figyelt kérdés

Pl. bérezés, csoportos interjú hogyan zajlik, milyen szituációs feladatok várhatóak kb., betanítás ideje, bérezése betanulás alatt.

Kérlek, ha van információd, oszd meg velem! :) Ha van valami jó tanácsod, nagyon megköszönném! 😇



#munka #felvételi eljárás #Home Office #call center operátor #Vodafone Miskolc #Értékeld, mond el véleményedet/ tapasztalatodat
2022. szept. 21. 21:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a 2. online interjúig jutottam. Akkor beszéltem a leendő főnökkel. A fizetésről nem esett szó. A csaj annyira lekezelően beszélt velem, hogy az interjú kb. közepénél mondtam, hogy kösz a lehetőséget, de inkább nem élek vele.

Nem volt szituációs feladat.

2022. szept. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én a fizetési infóig jutottam el, aztán elköszöntem a HRestől. Bruttó 260ezer a garantált fizu és közölte hogy a mozgóbért, kafetériát csak akkor fizetik ki ha hozom az értékesítési tervet. Ezekkel együtt akár nettó 250 körül lehet keresni.
2022. szept. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%

Ez konkrétan a magyar Vodafone vagy a VOIS?

A VOIS tudtommal elég jól fizet customer service-re, profession-ön kint is vannak a bérsávjaik, angol mellett 2. nyelv esetén 650-700k bruttót is adnak.

2022. szept. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Én konkrétan a vodafonera gondoltam.


Továbbra is várok minden infot 🙂

2022. szept. 23. 13:07
 5/21 anonim ***** válasza:
24%
És milyen infót vársz? Hogy mennyire jó éhbérért dolgozni? Főleg akik homeofficeban csinálják és a villanyt is maguknak fizetik belőle. Szerinted aki kicsit is normális elvállal ennyi pénzért ennyire stresszes munkát?
2022. szept. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Hát figyelj, az egyik hozzászóló szerint meg lehet keresni a 250 nettot. Úgy gondolom, az azért nem egy éh bér, főleg olyannak, akit évekig napi 12 órában alkalmaztak minimálbérbe, tulórát lecsúsztatva, 15Ft/km útiköltséggel, ami nagyon max az 50%-át vedezi a tényleges kiadásnak...

De ne haragudj meg tényleg, hogy szeretnék tudni többet egy lehetőségről!

Bocsáss meg nekem és azoknak is, akik vannak olyan nemnormálisak, hogy megpróbálnak megragadnak minden olyan lehetőséget ami előrébb mozdíthatja őket.

De egyébként neked van velük tapasztalatod, vagy csak azért jöttél, hogy kb leb@ssz amiért merek kérdezni??

2022. szept. 23. 19:54
 7/21 anonim ***** válasza:
35%

tehát csöbörből vödörbe?


Évekig rabszolgamunkát végeztél, önként vállalva, de mindenki hülye itt, hogy milyen jó bér ez homeofficban akár nettó 250ért, benyalva másoknak, eltűrni a hülyéket.


Tudod, "akárra" nem adnak kenyeret a boltban.

2022. szept. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
23%
Andi nézd. Vityafon.
2022. szept. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Akkor szerinted mit kéne tenni?

Maradjak minimálbérbe? Szerinted az jobb?

Azért ha csak 200ezer nettoval számolnánk, az havonta jelenleg 70 ezer pluszt jelent.

Ha nőként lenne más és jobb lehetőségem a lakhelyem 40km-es körzetében, hidd el nem tettem volna fel a kérdést. De nincs...

2022. szept. 29. 14:21
 10/21 anonim ***** válasza:
70%

Vágj bele ha gondolod, de arra számíts, hogy idegileg, lelkileg taccsra tesz pár hónap alatt, kivéve ha nem érint meg az ügyfelek lenézése, tirpáksága. Tudom, mert dolgoztam ott. És inkább 160 nettó az, mert ha nem tudsz elég plusz szolgáltatást, opciót, magasabb tarifát a telefonálóra beszélni, akkor csak a nettó 160at fizetik ki.


Szituációs játék változó, betanulás nagyon kemény, kb 3 hét, és 90%-ot teljesíteni kell a vizsgákon, ez általában hetente 2 van, különben elköszönnek tőled, illetve a betanulás alatt is a nettó 160at fizetik.

2022. szept. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!