Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen követelményeknek kell...

Milyen követelményeknek kell megfelelni egy mozdonyvezetői állás esetében?

Figyelt kérdés

Milyen az orvosi alkalmassági, van valami felvételi ehhez?

Jelenleg 27 éves vagyok és gondolkodom azon hogy belekezdek ebbe a pályába.

Ha valakinek van ezzel tapasztalata megköszönném ha leírná.


2023. jan. 13. 13:13
 1/5 Pekka ***** válasza:
100%

Elvileg ezek az alapkövetelmények.

-érettségi,

-orvosi alkalmasság,

-3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány.


De persze cégtől függ, mit kérnek még.

2023. jan. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az orvosi alkalmasságiról hol tudok részletesebb információt szerezni, illetve, hogy van-e valamilyen felvételi ehhez?
2023. jan. 13. 13:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a mávot
2023. jan. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Orvosi 2017-ben:

-vérvétel, vizeletvizsgálat

-szemészet

-belgyógyászat

-füll, orr, gégészet

-orthopedia

-pszichológia.


Nem egynapos, nekünk 4 nap volt, de akkor nagyon rosálták az embereket. Hogy most 2023-ba mi a helyzet passz.

2023. jan. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%

Orvosi 2018-ban:

Nagyjából amit az előző válaszoló leírt, bár mindre nem emlékszem, de volt sokminden.

Annyi, hogy nálunk egy napon volt az összes vizsgálat, de nálunk is nagyon szelektálták az embereket.

Konkrétan megbuktam a pszichológián, ami azért poén, mert a rendőrségi pszichológián meg átmentem.


Szerintem az egész rendszer kihalásos alapon műkődik, egyszerre nemhiszem, hogy 1-2 embernél többre van szükségük, így hiába vagy jó, a(z orvosi szempontból) legjobb kell.

Konkrétan világ életemben minden vizsgálaton tökéletes eredményem lett, 100%-osan egészséges vagyok, minden érzékszervem kivállóan működik (azóta is), és mégse kellettem. 😀

2023. jan. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!