Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Richter Gedeon Vegyészeti...

Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Nyrt. (Dorogi fióktelep) van most oda felvétel és ha igen mik a követelmények?

Figyelt kérdés

10 osztályos végzettségem van azonkívül nincsen szakmám és még nem végeztem el egy valamire való tanfolyamot sem. Értek a számítógépekhez, beszélek társalgási szinten angolul.

Milyen állást/munkát tudnék vállalni a Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Nyrt-nél?

Segítene valamit a helyzetemen ha elvégezném a GYÓGYSZER-KÉSZÍTMÉNYGYÁRTÓ tanfolyamot? Próbáltam hívni az Oktávot de nem vették fel a telefont, az oldalukon pedig nem láttam azt, hogy indítanak ilyen tanfolyamot.



2014. aug. 19. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Fel sem vesznek. Oda főleg tanult vegyész embereket keresnek nem szalagmunkást.
2014. aug. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Egyáltalán végigolvastad a kérdésemet vagy csakúgy ide "nyögtél" valamit?


Szándékosan kiemeltem, nagybetűvel írtam, hogy


GYÓGYSZER-KÉSZÍTMÉNYGYÁRTÓ - szerinted, ha elvégeznem ezt, szalagmunkásként dolgoznék? nem hiszem.

Kár, hogy nem írtam ki a kérdésemhez, hogy ott dolgozó, értelmes emberek válaszát várom. Majdnem 30-35 évet dolgozott ott az egyik családtag, nincs érettségije csupán egy OKJ-s tanfolyama.

2014. aug. 19. 12:57
 3/10 A kérdező kommentje:
Gyógyszerhatóanyag-gyártó tanfolyamot végzett*
2014. aug. 19. 12:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha ott dolgozott még lehet hogy be is tud vinni.A richter ugy müködik sajnos. Családi vállalkozás.Férjem is ott dolgozik.(csak pesten)Inkább vegyésztechnikust tedd le azzal jobban sikered leht.
2014. aug. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyébként férjem édesapa is "szalagmunkás" ott, érettségije és vegyianyaggyártó végzettsége van. Egyébként nagyon nehéz bejutni. Nézd meg az oldalukat abból kiindulhatsz.utolsó
2014. aug. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm az értelmes, segítőkész választ.
2014. aug. 19. 13:15
 7/10 A kérdező kommentje:

Még annyit hozzátennék


tervben van az érettségi viszont addig is szeretnék valamilyen szakmát amire érettségi után építhetnék ezért is gondoltam a Gyógyszer-készítménygyártóra.

2014. aug. 19. 13:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerinntem a cegyésztechnikust csináld meg.sokkal hasznosabb.
2014. aug. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Oda még akkor is igen nehezen jutsz be ha lerakod a vegyésztechnikusi végzettséget vagy a vegyi gép kezelőit. Nem nagy cucc lerakni csak ha ott is eszel gyakorlaton utána is kicsi esély van rá hogy felvesznek. Ha fel is vesznek oda elsősorban csak külsős cégen keresztül ami nem fizet túl jól és ugyanúgy gürizel a sok vegyszer közt. Vagy ha dolgozik ott családtagod vagy közeli rokonod akkor esetleg bekerülhetsz.

Én külsős vagyok ott, egy műszerész cégnél vagyok jelenleg kisegítő, én ott bent igen sok emberrel beszélgettem még a nagyobb főnökök nagy részével is tegező viszonyba vagyok, de nem tudnak berakni. Próbálkoztam bekerülni raktárba mint targoncás meg ottani kisegítő, mint belsős és jó fizetést ígértek, de ott mondta nekem az üzemvezető hiába vagyok jóba vele ott kihalási alapon megy minden, és megmondta nekem kerek perec hogy bekerülni oda mint belsős Richteres dolgozó, nagyon nehéz! És amit én ott látok bent mert elég sokat látok ami ott bent megy, hát kétszer is meggondolom hogy érdemes-e menni vegyigép kezelőnek vagy laborba mert oké sokszor nincs úgy munka és jól fizet de aki ott külsős és ugyanőgy belsős munkáját végzi akár hétvégén is annak nagyon rossz sora van fizetés szempontból és közbe mérgezi magát a sok vegyi anyaggal. Az orvosi vizsgálat meg igen szigorú, valami gáz van az egészségeddel csak akkor nem raknak ki ha belsős vagy és eltudnak helyezni olyan részlegen ahol egészségedet nem károsítja a munkakörnyezet. Voltam már ott csarnok takarító is, az vicc egy munka volt mert kb semmit nem csináltam, de nem is érte meg.

2015. aug. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mik nincs több kérdésem 🤣
2021. okt. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!