Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mekibe felvesznek így?

Mekibe felvesznek így?

Figyelt kérdés
Mondták, hogy hosszútávra keresnek embert, meg teljes munkaidőben, de én max 3-4 hónapig tudnék maradni, és azt a 4 hónapot is max úgy tudnám elvégezni, hogy csak 20-25 órát húzok le egy héten. Nemsokára megyek interjúra mire számítsak? Dolgozhatnék ilyen keveset ha nem vagyok diák?

2023. jan. 13. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Ne mondd meg előre, hogy csak ennyit tudsz maradni. Majdha odaérsz, akkor felmondasz es kész. A 20-25 órára meg azt mondod, h részmunkaidőt szeretnél.
2023. jan. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

"Ne mondd meg előre, hogy csak ennyit tudsz maradni. Majd ha odaérsz, akkor felmondasz es kész."


Ez nem a legkorrektebb dolog, de valóban. Nem fognak sehova felvenni kb, ha előre megmondod, hogy csak pár hónapot akarsz ott maradni.



"Dolgozhatnék ilyen keveset ha nem vagyok diák?"


Ez a munkaszerződéstől függ. Meg kell érdeklődni az interjún, hogy hány óra egy munkahét és milyen lehetőségek, milyen műszakok vannak.

2023. jan. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igaza van egyesnek Nem mondod meg előre és kész. A 20-25 órár nehéz elintézni általábán a teljes munkaidősöket szeretik sőt szoktak túlóráztatni is.
2023. jan. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!