Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire jellemző, hogy egy...

Mennyire jellemző, hogy egy cég ahová interjúztam szól a jelenlegi munkahelyemnek, hogy náluk voltam interjún?

Figyelt kérdés

Ez eleve adatvédelmi kérdéseket is felvetne, de igazából nincsenek illúzióim, ez Mo-n senkit nem érdekel.

Ahol voltam interjún, az interjúztató (nem HR, hanem az egyik szakmai vezető) pont az volt, aki ismeri a jelenlegi helyemen az egyik kvázi felettesemet, mivel van olyan ügy/projekt, amelyben mindkét cég részt vesz, sőt, egy tárgyalás alkalmával még találkoztunk is korábban, bár csak látásból.


Most eléggé félek, hogy elmondja a mostani helyemnek, hogy váltani tervezek, aztán meg két szék közt a pad alatt keszek, mert persze ezt nem közöltem előre a mostani helyen, csak ezen a területen elég kevés a lehetőség és eléggé ismerik is egymást a munkáltatók.



2023. jan. 14. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Egész biztosan, ez mindig így szokás.
2023. jan. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%

"van olyan ügy/projekt, amelyben mindkét cég részt vesz"

Hát akkor ezt amúgy is buktad, mert ilyen helyre eleve nem mehetsz.

2023. jan. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
28%
Szinte mindig emgteszik
2023. jan. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem tudod máshogy kezelni, az sem lenne jobb, ha bejelented a mostani helyeden, hogy szétnéznél hátha van jobb és akkor lelépnél... magad alatt vágnád a fát. Ha az új cég megkérdezi a mostanit és téged számonkérnek akkor szimplán mondhatod, hogy érdeklődsz más munkák iránt, koránt sem biztos a váltás, csak tájékozódni szeretnél. Nem hinném, hogy elküldenének már emiatt is.
2023. jan. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!