Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kértetek fizetésemelést a...

Kértetek fizetésemelést a drágulások miatt?

Figyelt kérdés
Soron kívüli fizu emelés volt, vagy "tervezett"? Meg is kaptátok? Mekkora mértékű volt? Mit reagált a kérdésedre a főnökség?
2023. jan. 16. 16:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg lesznek bértárgyalások - akkor mindig kapunk valemennyi emelést. Most nagyon próbálták azt sulykolni belénk, hogy nem áll olyan jól anyagilag a cég, van egy max. keret, amiből tudnak gazdálkodni stb... én nem fogok külön kérni, inkább elkezdek másfelé nézelődni, ha úgy gondolom, hogy az emelés, amit kapunk, arcpirítóan alacsony.
2023. jan. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
39%
Kértem. Soron kívüli. 200 ezer nettó. Megkaptam.
2023. jan. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
28%
Emelkedik a béralap orszagosan.
2023. jan. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

8% béremelést akarnak adni.

Fel fogok mondani.

2023. jan. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én sosem kérek, mindig van év elején. Most is kaptunk, bruttóban kb. 50 ezret, többet mint tavaly év elején. Most nekem úgy 410 körül lesz a fizum nettóban amit hazaviszek. Lehetne jobb is, de mi tökéletesen kijövünk belőle és még félre is tudok tenni. Feleségem otthon van újszülött pici babával.
2023. jan. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
#12 vagyok, miért lettem lepontozva?
2023. jan. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
9. Nem kamu.. Napi 6-8 millio bevetelu etterem, vastag tulajokkal, nagy haszonkulccsal. Semmi nekik abbol napi 5-600ezret kiosztani fizura a kb 15 fos szemelyzetnek. Ha lejon minden kiadas akkor is tobb misi marad nekik zsebbe/nap.. es hat van meg egy jopar helyuk
2023. jan. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
60%

Kaptunk +20e forintot tavaly nyár végén a 220-ra. Idén már szóba se kerűlt, érjük be ennyivel. Eközben 3x volt 10% átemelés és a forgalom semmit nem változott.. ezt játszák kb 20 éve külömböző helyeken ahol jártam. Elegem van ezekből a buzeránsokból!

Többet nem váltok munkahelyet. Épp nyelvet tanulok és országot váltok pár hónapon belűl, és a büdös életben nem jövök vissza erre az elfuserált, szar országba! 20 év kő kemény szopatással sikerűlt elérniük, hogy szívből megutáljam a saját hazámat.

Hajrá magyarország, hajrá magyarok! Basszátok meg!

2023. jan. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kérnék,de úgyse kapnék. Egy év munkaviszony után jár a magasabb fizu. Ezzel pontosan tisztában voltam, mikor ide jelentkeztem, szerintem máshol is így csinálják. Pedig nagyon jól jönne :( érzékelek amúgy egy nagyobb feszültséget a régi motoros kollégáknál, hogy legalább+20%-ot szeretnének,de lehet örülhetnek,ha meglesz a 10%,ami nevetséges a jelenlegi helyzetben. Félő, hogy sokan dobbantani fognak majd év közben.
2023. febr. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!