Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pesten egy back office irodai...

Pesten egy back office irodai melóért mennyit kérjek ? Gondolom, bruttó 300nál több nemigen kérhető el

Figyelt kérdés
így is 100an jönnek egy ilyen állásra lesz aki 230 bruttót mond, csak őt vegyék fel
2023. jan. 20. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hátöööö...én back office-ban dolgozom irodában, de én bruttó 300-ért ki sem mozdulnék itthonról.


Az a tapasztalatom, hogy kisebb cégek jobban fizetnek.

A fizetési igényt amúgy is úgy érdemes megadni, hogy pl nettó 250 és 300.000 Forint között. Aztán majd eldöntik mennyit adnak.

Nyilván nem a plafont fogják.


Egyébként a legtöbb (normális) helyen azt is nézik, hogy mennyire felelsz meg az adott munkakörre és nem azt, hogy ki kéri a legkevesebbet.

2023. jan. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"de én bruttó 300-ért ki sem mozdulnék itthonról."


dehogynem mozdulnál te ki, ha nem lenne más!! miért mit csinálnál ülnél otthon 0 ft-ért mert te 300 alatt fel se kelsz?


Mert azt sejtheted ha lenne JOBB ajánlatom, nem filóznék azon itt mennyit fizetnek, hanem mennék a jobb helyre.


de nincs más ajánlatom így vagy ez annyiért amennyiért vagy a közmunka.

2023. jan. 21. 09:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Böff
2023. jan. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6 éve akartak bruttó 360 plusz cafeteriát adni egy ilyenre
2023. jan. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák, nyilván nem azonos képességekkel és papírokkal rendelkezünk. :D én nem mozdulnék meg bruttó 300-ért. Ez van.
2023. jan. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!