Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehet valamit csinálni, ha...

Lehet valamit csinálni, ha iylen jellegű problémám van a munkaruhával?

Figyelt kérdés

Januárban kaptunk a cég logójával ellátott pólókat, amiket kötelező viselni.

Örültem neki mert eddig a saját pólóimat hordtam, és eléggé megsinylették (koszosak lettek, elfáradt az anyag, kiszakadt stb)

Tök jó, kényelmes is az új munka póló.

Viszont én egyáltalán nem vagyok izzadós típus, de ebbe olyan szinten beleizzadok még így télen is...és ez nem is lenne baj, de irdatlan büdös leszek tőle, az a nagyon tömény, burtál izzadságszag.

Most télen pulóvert is hordok így nem figyelik a póló viseletét, ezért kipróbáltam egy saját pólóval, kicsit sem izzadtam bele, és nem is büdösödtem.


Ezt nem tudom elképzelni, hogy nyáron mi lesz, én nem vagyok hajlandó ilyen büdösen emberek között dolgozni.

Konkrétan megcsap a saját szagom, és hiába fújom magam dezodorral...nyilván akkor jobb, de én akkor is érzem ha befújtam már magam.


2023. jan. 21. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyagfüggő
2023. jan. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Többiek nem izzadnak, csak te? Ez fura lenne. Fogjatok össze, kérjetek más anyagú pólót.
2023. jan. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél alá pamut trikot.
2023. jan. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Én nem szoktam kellemetlen illatú lenni, higiéniára is mindig figyelek, dezodort és parfümöt is szoktam használni, de a negatív “címkék” jobban megtalálnak, mint a jók, pedig panasz esetén, szólni kell. A védelem abból áll, hogy az ember mindig magát igazolja a támadások ellen, tehát ha van probléma, az mindig megmarad, mert a humán terület, ezzel nem foglalkozik. :)
2023. jan. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sportoláshoz kitalált technikai felsőt vegyél alá, ami elvezeti az izzadságot.
2023. jan. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a HR-nek a problémáról, nem te vagy az egyetlen szinte biztos
2023. jan. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egészséges, jól lélegző anyag lehet. Jelezni kell a hr-nek, esetleg érdeklődhetsz a kollégáktól, hogy nem tapasztaltak-e hasonlót aztán szépen összefogni, ugyanis sok lúd disznót győz.
2023. jan. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg úgy, hogy egy pamut atlétát veszel fel alá.
2023. jan. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szólj, hogy pamutot szeretnél.
2023. jan. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!