Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit munkahelyre válthatna...

Mit munkahelyre válthatna édesanyám?

Figyelt kérdés

Édesanyám 57 éves, gondozónő egy bölcsődében. Sokáig szerette, nyilván nem véletlenül csinálta és választotta ezt a szakmát. Viszont amióta egyre neveletlenebbek a gyerekek, egyre hangosabbak, anyukám nagyon szenved. Nagyon fáradt fizikailag, gyakran fáj a dereka a gyerekek emelésétől, illetve a feje is fáj a visítozástól. Ma már a hangja is elment, annyira túl kellett üvölteni a gyerekeket. Csodálom, hogy még ép idegrendszere van, én megőrültem volna. Irreálisan sokat dolgozik, tekintve azt, hogy sokszor egyedül kell vinnie egy egész csoportot. Tavaly nyáron pl. áthelyezték a kollégáját egy másik épületbe, és hetekig nem pótolták a hiányát. Két ember helyett dolgozott.

Én vetettem föl elsőként, hogy hagyja abba, mert rossz nézni, hogy boldogtalan, állandóan alszik itthon, ingerült stb. Azt kifelejtettem, hogy kb. 3 évvel ezelőtt eltört a csuklója, a műtét óta pedig nehezére esnek dolgok, mint az emelés. Annyira nem vészes, csak aggódom.

Ő nyilván a realitás talaján állva nem volt vevő erre az ötletre, akkor sem ha az minden vágya, hogy otthagyja a bölcsődét.

A kérdésem az, hogy milyen lehetőségei vannak egy ilyen életkorú nőnek álláskeresés terén? Mit lehet tenni ilyenkor?

Szakmái: kiadványszerkesztő, ilyen cipőkészítéshez szükséges szakmák (igen, sajnos mi ilyen művész család vagyunk🥲) illetve emberi erőforrás menedzser és gazdálkodó. Remélem jól írtam. Meg persze a kisgyermeknevelő.



2023. jan. 31. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Mennyi a fizuja?
2023. jan. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Angolul tud?
2023. jan. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!