Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 3 nap alatt meggyógyulhat az...

3 nap alatt meggyógyulhat az ember, ha nagyon csúnyán köhögött, ami nem múlt el, aztán a munkahelyre várják vissza, de ha megy, akkor lelkileg és fizikailag is sok erő kell ahhoz, hogy a feladatait tudja csinálni?

Figyelt kérdés
2023. jan. 17. 20:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem becsülik az embert munkavállalóként, néha mondják azt, hogy ügyes, így tovább… Ez addig elég, amíg minden helyzetet, minden akadályt sikeresen nem teljesít az ember, utána megkapja azt, hogy lusta, többet várnak tőle.
2023. jan. 17. 20:58
 2/5 Kérdező95 ***** válasza:
73%

Érdemes ilyen helyen dolgozni?

Persze nem lehet azonnal valtani, de a lehetőségét meglehet teremteni!

2023. jan. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is most voltam benne egy ilyen csúnya köhögéses betegségben, nekem 1 hét volt :/ de persze lehet te előbb fogsz meggyogyulni. Viszont elgondodnék egy muhahelyváltáson.
2023. jan. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
rébuszos őrült
2023. jan. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat gondolom lassabban.. en egy hete igy dolgozok. Elso 2 nap voltam csak lazas, javul.
2023. jan. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!