Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha te a munkahelyeden vezető...

Ha te a munkahelyeden vezető lennél és munkamániás is, akkor a "munkamániát" a többiektől is megkövetelnéd vagy csak magadtól?

Figyelt kérdés
2023. febr. 6. 15:02
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
31%

Csak magamtol.

Mondjuk nem vagyok vezeto, es munkamanias sem, megis gyorsabban es tobbet melozok mint a tobbi kollegam.

2023. febr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
58%
Ha a munkamániát nem is, de azt, hogy hozzon ki magából, amit tud, azt igen.
2023. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
46%
6-os valami jó atom proli helyen dolgozhat ahol a munkamániást utálják ki a lusta disznók és a felettest verik el az alatta valók... Vagy csak álmodta az egészt két ivás között.
2023. febr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
78%

Én megkövetelném és alapból csak olyanokkal venném körbe magam, akik szintén hasonlóak. Ettől függetlenül nem kizsigerelés lenne a cél, és igyekeznék honorálni is anyagilag.


Most is sajnos a legtöbb munkatársam konkrétan semmit nem csinál egész nap. Az egy heti munkájukat össze lehetne írni egy apró sárga cetlire. Egyszerűen nem értem, miért nem dobják ki őket és keresnek mást. Legrosszabb esetben ugyanúgy nem dolgozna, de ettől már csak jobbak lehetnek.

2023. febr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
18%
Mennyi szorgos sztahanovista. Legalább milliomosok lettetek a sok munkából, vagy csak nincs jobb szórakozás?
2023. febr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
A munkamániát természetesen a szó "beteg" értelmében gondoltam, de hát arra is szokták használni
2023. febr. 6. 20:43
 17/25 anonim ***** válasza:
78%
Meg szokták követelni másoktól is.
2023. febr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
80%
15: milliomos nem lettem, de legalább nem otthon pumpolom anyut sírva azon, hogy milyen szar a világ, miért nincs nekem puszira pénzem.
2023. febr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
75%

#15 Milliomos nem lettem, de szerintem valahol kell, hogy az ember élvezze és szeresse a munkáját. Nyilván egy szalagmunkás prolinak ezt hiába magyarázza bárki.


De szerintem nincsen szomorúbb dolog annál, mint amikor valaki rühelli a munkáját.


Saját munkatársaimon látom, hogy bejönnek reggel aztán az egész napjuk, egész hetük, egész életük abból áll, hogy valahogy megpróbálják kibekkelni a napot, hogy végre mehessenek haza.

2023. febr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
31%
Annyit dolgozok, amennyiért fizetnek. A munkamániája a főnöknek meg egyéni szoc. problem.
2023. febr. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!