Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehet úgy élni, hogy valakinek...

Lehet úgy élni, hogy valakinek mindig más munkahelye van? Mondjuk évente 2-4.

Figyelt kérdés
Tehát 3 hónapig vagy fél évig vagy valami ilyesmi kevés ideig dolgozik valahol, majd vált másra. Lehet így élni? Nem okoz gondot, nem lesz hátrányban miatta? Ha igen akkor milyen baj érheti? Ja és itt nem komoly munkákról van szó inkább betanított munkákról.
2023. febr. 6. 16:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#10 ok
2023. febr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
58%
Én is ilyen vagyok csak én az emberek miatt váltok mert ha sok évet vagyok valahol úgy tapasztaltam átmenek bunkoba.Egy új embernél meg se mukanak mert nem tudják mire számitsanak.Meg régitöl többet várnak ugyan abban a pozicioba ha nem fönök akkor is ött keresik minden hülyeségel.Ha meg ilyet szeretnék föninek jelentkezek vannak emberek akik nem akarnak magasabra jutni meg el vanak de nem engedik nekik hogy, igy maradjanak.
2023. febr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ehhez biz’ Isten idegrendszer kell, mert ahogy manapság munkát lehet találni..
2023. febr. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!