Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgozik, vagy dolgozott...

Dolgozik, vagy dolgozott valaki olyan helyen, ami ingyenes szállást biztosított?

Figyelt kérdés

Tudnátok írni róla, hogy milyen volt?


Milyen volt a szállás, szobatárs, mennyire volt messze a munkahelytől, stb.


Én most tervezek vállalni egy ilyen munkát. Két ágyas szobák vannak. Csak kajára kell költeni, meg egyéb dolgokra (tisztálkodási és tisztítószerek, cigi, stb.), és mivel a szállásért nem kell fizetni, sokat lehetne félretenni.


Esetleg, ha valaki szintén hasonlóban gondolkodik, mehetnénk akár együtt is, mert "pároknak" (párkapcsolat, barát, ismerős) külön szoba jár.

Mégis csak jobb, mint egy vadidegenhez bekerülni.

Legalább itt előtte nagyjából meg lehetne ismerni a másikat.


2023. febr. 9. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
A nagyon pocsek, igenytelen alkesz lopkodo szobatarsaktol az igenyes, kulturalt baratsagos kozott barmi lehet.
2023. febr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
Inkább keress közeli munkahelyet Jobb ha a saját ágyadban alszol.
2023. febr. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem, de ismerősökől hallottam.


Akik egy pár voltak, nekik nyilván nem volt szobatárs. Viszont a szomszéd szobákban mindig idiótákat fogtak ki, akik hajnalig hangoskodnak. Közös helyiségekben (konyha) nem lehetett normálisan csinálni semmit, stb...

2023. febr. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!