Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mondtál már fel próbaidő...

Mondtál már fel próbaidő alatt multinacionális cégnél?

Figyelt kérdés
Mi volt az oka a felmondásnak?

2023. febr. 12. 01:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pontosabban közöltem, hogy próbaidő után már egy másik cégnél fogom folytatni. Ott ígéretesebb volt a szakmai környezet, és jobb volt a fizetés is.
2023. febr. 12. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondtam.
2023. febr. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
95%
Igen. Beállítottak egy gépsorra összesen 3-an dolgoztunk. Kb. 20 perc múlva géphiba lett. Vártuk, hogy a gépbeállító odaérjen és kezdjen valamit a géppel mert állt az egész gyártósor. Pár perc múlva megjelent egy nagypofájú valaki és egyből odajött hozzám, mert engem tettek be a sor elejére. Kapásból engem talált meg. Köszönés, bemutatkozás minden nélkül elkezd velem ordítani! Miért nem dolgozok? Miért áll minden? Miért üresek a ládák? Mit képzelek magamról! Nyaralni jöttem ide? Visszaszóltam neki. Ő is elmondott mindennek én is elmondtam őt mindennek. Levágtam mindent, belépőkártyát, köpenyt, azonnal otthagytam az egész helyet!
2023. febr. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hét múlva jár le és nagyon gondolkozom, hogy felmondjak. Fura helyzet, de a fizu jó, minden más rossz. Nem szeretem a közeget, nem látom hosszú távon a perspektívát és van egy ilyen "nem fogadnak be" hangolatom. Az első hetekben nagyon proaktív és motivált voltam majd ezt így fokozatosan letörték, végül már csak az érdektelenség maradt. Más kérdés, hogy ilyen fizut máshol nem adnának meg szerintem.
2023. febr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!