Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megszokott dolog multinacionál...

Megszokott dolog multinacionális vállalat esetén, hogy az állásinterjúra érkezőhöz kimennek az állomásra?

Figyelt kérdés
2022. okt. 22. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

De ha az állomástól messze helyezkednek el, vagy bonyolultabb a bejutás hozzájuk, akkor ez egy jó gesztus, hogy pl nem szeretnék, ha eltévednél vagy hogy sokat kelljen gyalogolnod.

Az nekik sem jó, ha egy eltévedés vagy sok gyaloglás miatt már úgy érkezel az interjúra, hogy "najólva, az apjuk fszát, elegem van":D

De az is lehet, hogy pont, hgoy leplezni akarták, hogy amúgy faxnis a bejárás hozzájuk.

2022. okt. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon szeretnének megnyerni a pozícióra, akkor ez egy pozitív gesztus. Valamit biztos kompenzálni akarnak-én erre gondolnék.
2022. okt. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is így van kimennek a jelentkezőért .
2022. okt. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem.
2022. okt. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
Az én időmben a jelentkezők tepertek az állásért, nem fordítva.
2022. okt. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer kijöttek értem terepjáróval.

Végül nem vállaltam mert gyalog sehogy sem lehetett megközelíteni.

Nem volt járda és még egy megáradt patak is kanyargott félúton.

2022. okt. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

5, ez most is így van a szakképzetlen munkaerő esetén. De elég sok szektorban szakemberhiány van, úgyhogy a cégeknek érdekük odatenni magukat, hogy megszerezzék a jó munkaerőt.

Nem véletlenül mondják, hogy megéri tanulni.

2022. okt. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!