Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak én tudnám az ilyen...

Csak én tudnám az ilyen embereket halálra verni?

Figyelt kérdés
Portás vagyok, hajnal 4 kor váratlanul megérkezett valami takarítóbrigád. Megkérdezte külön külön kettejüktől kíváncsiságból hogy hogyhogy ilyen korán vannak itt. Aztán mint aki meg sem hal, mintha ott sem lennék el beszélnek mellettem egymással. Mikor valaki így csinál szívem szerint elküldeném a k anyába, vagy addig ütném míg meg nem pusztul.
2023. febr. 12. 09:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Ezek az alkalmak remek ingyenes leckék neked, hogy személyiségfejlődj, megtanuld kezelni a (jogos) haragodat, dühödet, stb.
2023. febr. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem egészséges, hogy te ilyenek miatt halálra tudnál verni valakit. Pszichológus tud segíteni az indulatok kezelésében. Vagy Valeriana.
2023. febr. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ha valakitől kérdezek valamit tiszteljen meg azzal hogy kinyitja a mocskos pofáját és válaszol!
2023. febr. 12. 10:09
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Pontosan erről beszéltünk. Lehet nem véletlen portás vagy. :D
2023. febr. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is túlzás ezen ennyire felháborodni.
2023. febr. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%

A saját cselekedeteidért, hozzáállásodért másokhoz, felelős vagy. Az, ha ők lekezelően állnak hozzád, lenéznek, stb, azzal neked nincs dolgod, az az ő felelősségük.

...de ha elvernéd őket, az megint a te hibád-felelősséged.

Szóval mosolyogj, és köszönj, és ennyi :)

2023. febr. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%
Az ilyen bunkó emberek nem érdemelnek részedről egy cseppnyi figyelmet se. Még, ha nehéz is, de lépj túl rajta.
2023. febr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
Figyu, inkább kezeltesd magad.
2023. febr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%
Amíg nincs válasz, nem nyílik a kapu..., hol itt a gond...
2023. febr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

Csak te! Senki más! :D

Alkalmatlannak tűnsz a portás munkára, ugyanis a portás beléptet, szűr, - de te képtelen voltál arra, hogy tisztázd a belépés jogosultságát, (amely adott esetben nem csak az ötujjas belépő meglendítéséből áll)!

Ha kikényszerítik belőled, kérdezel, kérsz - és csak ezt követően hozhatsz döntést arról, hogy beengeded-e a bejutni szándékozót vagy sem!

De te tudod!

Vagy nem!

2023. febr. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!