Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Unokámmal túráztunk a Mátrában...

Unokámmal túráztunk a Mátrában,a gyerek halálra riadt fényes nappal és azóta magas láza van és egy furcsa lényről beszél (Már akkor is amikro még a túra elején semmi baja nem volt). A leírása szerint a fanyűvőt láthatta. A fanyűvő bántott embereket?

Figyelt kérdés
Az unokám azt mondja, hogy belemart, és tényleg van egy friss heg a bokája körül. Nagyon kétségbe vagyunk esve. Nem mertem más kategóriába betenni.

2021. ápr. 19. 23:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/98 anonim ***** válasza:
74%

Elképzelhető. Hogy nézett ki a lény? Egyébként amikor én a Mátrában kirándultam, egyértelműen nagyon rossz érzésem volt és végig olyan, mintha figyeltek volna, pedig senki sem volt ott. Azóta kerülöm a helyet. Van ott vmi rossz szerintem.


Látóhoz kellene vinned a fiad, az talán tudná, mi a teendő!

2021. ápr. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/98 anonim ***** válasza:
40%
Menj aludni, késő van már unatkozni
2021. ápr. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/98 A kérdező kommentje:
úgy írta le nekem, hogy nagyon zaklatott volt és furcsa hangon zihált , kétségbe volt esve , piszkos volt és talán meg is volt sérülva. A jársásáról mondta, hogy olyan volt mint aki küszködik hogy kétlábonjárhasson de csak nem sikerül neki és négy lábon szalad , a keze és a lába pont ugyanakkora és púpos a háta ha négylábon van- Ekkor kerestem rá és sok minden egybevágott. Én arra gyanakszom, hogy valaki rálőhetett , vagy belelépett egy csapdába és emiatt lehetett olyan zihált, zaklatott állapotba és megijedt a gyerektől
2021. ápr. 20. 00:21
 4/98 anonim ***** válasza:
58%
Ez nem fanyűvő volt, hanem kőmorzsoló.
2021. ápr. 20. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/98 anonim ***** válasza:
62%
Merre voltatok? Nem lehet, hogy az én voltam gombát szedve miközben hörögtem a sok cigitől?
2021. ápr. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/98 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem is megijedhetett a gyerektől. Nem hiszem, hogy bántani akarta volna. Elvileg többen látták már, de mindig elmenekült. Szóval nyugtasd meg a gyereket, hogy sebzett vadként viselkedő, szerencsétlen "jeti" volt és semmi baj!
2021. ápr. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/98 A kérdező kommentje:

Mátraszentimre környékén túráztunk.


De attól tartok, hogy a fanyűvő karmolása az unokám bokáján okozhat valami rendellenességet a jövőben illetve a magas láza is ennek tudható be ?!

2021. ápr. 20. 11:32
 8/98 Raechter ***** válasza:
29%
Szia, lehettek a kis emberek, tündérek is, mind megfordulnak ilyen helyeken. Egy kis ember valószinüleg meglőtte egy kis nyílfeleséggel. Felnőttön 3-6 órát tart a hatása gyereken nemtudom, valószinüleg 2-3 nap.
2021. ápr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/98 anonim ***** válasza:
66%
Tehát az unokádat megmarja valami az erdőben, beteg lesz és ahelyett, hogy orvoshoz vinnétek vagy mentőt hívnátok baromságokat irkálsz ki a netre?
2021. ápr. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/98 A kérdező kommentje:
Attól, hogy nem írtam le hogy voltunk orvosnál attól még voltunk. ÉS ne akard, hogy jelentselek amiért ilyen stílusban akarsz provokálni.
2021. ápr. 20. 11:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!