Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Határvadász, járőr vagy...

Határvadász, járőr vagy iskolaőr lennél ha választanod kéne?

Figyelt kérdés

2023. febr. 14. 11:55
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
És miért?
2023. febr. 14. 11:56
 2/24 anonim ***** válasza:
75%

Határvadászoknál sok a "he" ember. Tisztelet a kivételnek, ami nahyon ritka. Szörnyű lenn a kerítésnél. Nem tudom mi rosszabb, a migránsoknál, vagy a szálláshelyen.

Messze is van a kerítés nekem.


Iskolaőr sem lennék. Nincs türelmem a gyerekekhez. Főleg az olyan gyerekekhez, akik olyan iskolába járnak, ahová valamiért be kellett szervezni iskolaőrt.


Járőr vagyok, teljesen megfelel, szeretem csinálni (csak a rendszer, meg a fizu sz_r, a munka jó).

2023. febr. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
43%

Inkább iskolaőr.

2 hét után fix, hogy spenóttal dobálnának a kölkök a szünetben.

Bátyám megfogalmazása szerint olyan bántanivaló fejem van.

2023. febr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
28%
Iskolázatlan bunkók jelentkeznek ilyenekre. Túl alacsonyan vannak az elvárások. Nem akarnek közéjük kerülni mert menne a sok konfliktus, gúny, egymást marása. Mert a trógernép az ez.
2023. febr. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
97%
Egyértelműen járőr. Az tűnik a legkevésbé unalmas munkának, illetve ott egy fokkal értelmesebb kollégákra számítanék, mint a másik két munkánál.
2023. febr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Háááát ha választani kell, akkor akasztott ember.


De ha nagoyn muszáj, akkor járőr.


Az iskolaőrnél és a határvadásznál még a LIDL-s biztonsági őr is magasabban van presztizsben. Ezekre a helyekre elég a 8 általános és 0 kiképzéssel hatalmat - határvadász esetén fegyvert is - nyomnak a kezébe. Maga a gondolat is elég beteg.


A járőrnek van tekintélye és a feladata azért bőven fontosabb amásik kettőnél. Nem azt mondom, hogy az iskolaőr és ahatárvadász ne lenne fontos, maga a feladat fontos, csak nem a csürhével kéne elvégeztetni. Így nem lesz becsülete egy munkának, pedig becsület nélkül nem sok tekintély lesz, ami fontos lenne egy ilyen poziíciónál. Az iskolaőr lényege jóformán annyi, hogy nagyobb és erősebb a diákoknál. Hát pfff...


Szóval járőr. Szar körülmények, de legalább van valamennyi becsülete a posztnak és emiatt fontosabbak is.

2023. febr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
77%
Határvadász felügyeleti főfőispán
2023. febr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is járőr vagyok és a munka az jó. Fizu meg 300+. A jelenlegi helyzetben azért nem olyan rossz ez. Ráadásul minden nap változatos nem monoton. A másik kettőt nem érzem a szintemnek. Nem azért mert megalázó lenne vagy bármi, csak simán azok nem nekem valóak.
2023. febr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
61%

Amúgy nem a határvadászok azok akik nem is olyan ritkán a szolgálati fegyverükkel puffantják le saját magukat?

Nekem így rémlik. Ha meg ilyen morál van... háááááááát biztos jó munka...

2023. febr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

9

:D

2023. febr. 14. 13:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!