Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van az iskolátokban Iskolaőr?

Van az iskolátokban Iskolaőr?

Figyelt kérdés

Ha igen melyik megye?

És mi a véleményetek róla?

Miket csinál egy nap?



2022. jan. 18. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Van. Hajdú-Bihar megye.

Azt csinálja, amit egy iskolaőr szokott; sétálgat, ha balhé van, közbeavatkozik

2022. jan. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Sétálgat, ha kell, közbeavatkozik. Sokszor adminisztrátori, vagy portás/recepciós feladatokat is ellátnak. Hisz online oktatás stb alatt is kellett dolgozniuk valamennyit.
2022. jan. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Bár én már nem járok suliba, egyszer voltam egy ilyen "speciális" suliba munka végett, ahol ilyen problémás gyerekek járnak. (akiket ott láttam vagy cigány volt vagy fogyatékos, vagy fogyatékoscigány) Na ott láttam életemben egyszer ilyet, csak sétálgatott az aulában meg a bejáratnál. Gondolom ha gond van rendet tesznek.
2022. jan. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Nemrég végeztem,előző évben.

Akkor már volt,a rendészetis kis 40 kilós vagy 150 kilós taknypócokat akarták az ajtóba állítani,de aztán beruháztak egy őr felvételére.

Inkább költ a bajszos paraszt disznó kevesebbet borra,amit a szék alatt tárol,mint hogy ne legyen egy iskolaőr,mert már kicsit tele volt a hócipő azzal,hogy ő maga egyedül egy sggdugasz és nem tud mit kezdeni.

Trllna megye.

Egyékbént semmi mást,mint szólt ha nem volt maszk felvéve,és sétálgatás,cigizés.

Persze feszítve ment mindenhova.

Naplopó.

Menne el dolgozni rendesen inkább.

Igen,hatalmas szükség van rá. Marhára...

Ingyenélő...

2022. jan. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4

Ott a lehetőség hajrá :D

2022. jan. 19. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!