Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mondtatok már le előléptetésrő...

Mondtatok már le előléptetésről? Több lent.

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok egy cégnél, most felajánlották hogy legyek a saját mostani pozícióm főnöke.

Viszont erős a gyanum hogy a fizetés

éppen lesz csak több.

Nagy gáz lenne ha az összeg miatt nem vállalnám el?

Voltatok már ilyen szituban?


2023. febr. 14. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Több munka lett volna de ugyanannyi fizu. Nem fogadtam el a lehetőséget.
2023. febr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%

Suliba jelentkeztem, amire felajánlották szintén, hogy a magam főnöke legyek, magasabb fizuért persze. de nem vállaltam, mert tovább akartam tanulni mindenképp.


Most az új helyemen is elő leszek léptetve, de nem érzem fairnek, mert van itt régebbi kolléga, akinek szerintem jobban kijárna ez a pozi. Már kb 5x elutasítottam ezt az előléptetést, különben sem szeretnék ennyire nagy felelősséget, a másik kolléga rátermettebb szerintem, de a főnökök nem hiszik el és mindenképp én leszek áprilistól a magasabb lovon. :(

2023. febr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindent tisztázz le velük: konkrétan milyen feladatokat kapsz pluszba, melyeket adod le, és hogy néz ki a fizu. Csak akkor mondj igent, ha mind a hármat korrektnek érzed (vagy ha mondjuk kell egy ilyen pozi az önéletrajzodba).
2023. febr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
74%

engem ezért vágtak ki. műszakvezető lettem volna 4 csoporté együtt, havi 15.000 bruttó pluszért . mondtam kösz nem.

1 hnónapra rá kirúgtak. persze "nem ezért" hát világos.

2023. febr. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Még évekkel ezelőtt számítottam egy helyre, erre előléptettek ugyan, de más területre.... vagyis csak akartak. Nem vállaltam el, arra hivatkoztam, hogy más ezt jobban tudná (egy konkrét személy). Titokban sírtam a csalódottságtól. Később megkerestem a főnököt, és nyíltan elmondtam, mire vagyok képes és én milyen területre mennék.

Ma már pontosan ott vagyok, ahová kerülni akartam. Érdemes volt akkor nem elfogadni azt a helyet és kiállni magamért.

2023. febr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Igen, be akartak tanitani arra a gépre ahol 3 kolega kapott idegösszeomlást az állandó anyagelakadás és selejtmennyiség miatt. Soha nem mondtam még olyan hangosan nyerítve nemet semmire :D 2 hét mulva kibasztak XDDD
2023. febr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondtam már nemet előléptetésre.

Fizetésben csak kicsivel ajánlottak többet és olyan szintű papírmunkával járt volna amit nem vállaltam be.

Utálom a papírmunkát.

2023. febr. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem kifejezetten előléptetés, de előrelépés. Nem fogadtam el, mert hamarosan más terveim lesznek.


Ha valamit nem akarsz, akkor nem kötelező elfogadnod, nem is mindenkinek menne a felajánlott vagy rákényszerített új pozíció. Ezen a helyemen pl az én főnököm is ezért mondott fel. Más helyről is tudok olyat aki nem akarta, nem is ment, így el is jött onnan vagy átment máshova.

2023. febr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!