Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha több fordulós interjú...

Ha több fordulós interjú során minden alkalommal elmondják a megpályázott pozícióból elérhető magasabb munkakört (tehát előléptetés), akkor ez azt jelenti, hogy amire most jelentkeztem az csupán egy rövidtávú munkakör lesz?

Figyelt kérdés
Úgy értve, hogy néhány hónap mondjuk és jön a betanulás?

2023. febr. 12. 01:31
 1/3 A kérdező kommentje:
Későn van, elírtam. Tehát néhány hónap betanulás után jön az előléptetés vagy hogy kell ezt értelmezni?
2023. febr. 12. 01:32
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehetőségként kínálják, hogy motiváljanak. Nem azért mondják, hogy garantálják, hogy azt kapod, hanem hogy ha belehúzol, és tanulsz, akár előrébb is juthatsz.

Persze nyilván motivált embereket szeretnének valószínűleg felvenni, akik jobban teljesítenek.


De szerintem az állásinterjún te is kérdezhetsz, sőt, jó is ha teszel fel kérdéseket. Persze lehetőleg értelmes kérdéseket.

2023. febr. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy a céges kultúra alapján támogatják az emberek fejlődését. Az más kérdés, hogy az adott főnök, akihez kerülsz, ő mennyire örül ennek. Van aki nem szereti elveszíteni a jó embereit. Meg nyilván ez nem is biztos, hogy mindenkinek opció, ha esetleg nem olyan a teljesítménye. Én ebből messzemenő következtetést nem vonnék le.
2023. nov. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!