Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire elfogadható az...

Mennyire elfogadható az irodai rágcsálás, ropogtatás?

Figyelt kérdés

Akik irodában dolgoznak, szoktak-e kekszet, chipset, almát, répát rágcsálni, illetve mi az, amit másoktól tolerálsz, és amit nem?


Persze nem azzal van a baj, ha megeszik valaki napközben pár kekszet vagy akármit, de pl. van olyan kollégám, aki 6 órában dolgozik, és ebből kb. 4 órát rágcsálással tölt. Nem túlzok. Nem szólok, elviselem, de belül kissé fortyogok, és azért az irodai répaevést már tényleg túlzásnak tartom :)

Tudom, vannak ennél sokkal nagyobb gondok az életben.


Mizofóniás vagyok?



2023. febr. 15. 01:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
28%

Nyugodtan lehet lepontozni de sztem nincs joga egy embernek a másik emberre szólni hogy ropogtat valamit vagy sem.


Annó irodán mogyorót ettem mindig, chipset (a másik ujjamat használtam ha dolgoztam az egérrel) és nem szólt senki, de nem is érdekelt volna. Bent vagyok 8 órát, azt eszek amit szeretek. A ropogás meg természetes dolog, anélkül nem tudsz őrölni.


Ha valaki csámcsog, hümmög az más, azt lehet szabályozni, de az alma roppanását nem.


Persze lehet mondani erre van az ebédlő, de ha nekem kedvem van percenként 1-2 szál ropit enni ne basszon már földhöz mindenkit pls.

2023. febr. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, ha nem nagyon hangosan és nem folyamatosan ropogtat valaki. Meg szerencsére én jobbára olyan munkakörben dolgozom, hogy nem kell folyamatosan beszélnem másokkal, és ha nagy a hangzavar, akkor általában fel tudom dobni a fülest.
2023. aug. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!