Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért érdeke egy cégnek ha...

Miért érdeke egy cégnek ha nem kér önéletrajzot?

Figyelt kérdés

Hello! A napokban belefutottam egy állásba a Professionon ahová így lehet jelentkezni: "JELENTKEZÉS CV NÉLKÜL"

Egy nem kis cégről van szó és nem betanított munka. És nagyon jók az értékelések a helyről a google-n. Szóval nem értem miért van ilyen alacsonyan a léc? Az önéletrajz már alap manapság és segít a munkaadónak a szűrésben. Nem értem, ez nekik miért jó?



2023. febr. 15. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Én is tapasztaltam már ezt ott, azon az oldalon. Szerintem mindegy nekik, csak legyen már valaki jelentkező alapon gonndolkodnak.
2023. febr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Azért van a próbaidő, hogy megmérettess.
2023. febr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Ahol most vagyok, ott sem kértek önéletrajzot tőlem. Csak egy elbeszélgetés volt a terület vezetőjével. Mondjuk ők hívtak oda.
2023. febr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Eleg nagy multinal dolgozok, es az se erdekelte hogy megvane a 8 altalanos.

Eltudom a melot vegezni, ez ami erdekelte oket.

2023. febr. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
én a húsfeldolgozóban voltam így, és azért mert robotot kerestek alja munkára kevés pénzért. két hónapig csináltam
2023. febr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Most már nehezen találnak munkást. Tartanak attól, hogy az önéletrajz megírása miatt sokan akadályokba ütköznek és nem jelentkeznek.

Gyári munkánál már a tesztírástól is eltekintünk. Az Audinál direktben (szalagmunka) sem maradnak az emberek.

2023. febr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
21%
Tehát az írás-olvasás-számolás tudása sem lényeg, így jöhetnek a bevándorlók azon területekre:DDD
2023. febr. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Tolem se kertek bar en szemelyesen jelentkeztem. 2 fizetett probanap utan fel is vettek. Itt nem szeretnek ilyesmivel szrakodni. Inkabb ismeroseinek szol mindenki akikben bizik ha kell uj ember. Igy kb mindenki hasonlo ember es jol kijovunk egymassal
2023. febr. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
MLM munkára akartak beszervezni és ott sem kértek semmit. Felhívtak, hogy aktuális e nálam az álláskeresés, az volt, behívtak egy interjúra, annyit kérdeztek, érettségim van e. De nem fogadtam el nem vagyok ilyen tukmálós átverős típus :D
2023. febr. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ez egy pékség egyébként, eladó pozícióban. Felhívtak interjúra, úgyhogy majd meglátjuk mi lesz.
2023. febr. 20. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!