Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyárban dolgozok, a gyárban...

Gyárban dolgozok, a gyárban dolgozó irodai munkások miért olyan távolságtartóak velem, ha rájuk írok Messengeren?

Figyelt kérdés

Élőben nem beszélek velük, csak látom őket néha, meg tudom a nevüket, előfordul hogy valamelyikre ráírok. Azokra akik mérnökként meg egyéb irodai munkásként dolgoznak a gyárban, szóval nem három műszakban mint akik között én vagyok. De olyan távolságtartóak valamiért, látszik hogy nem veszik jó néven az üzenetemet. Egyik írta is hogy nem érti miért írtam neki, szóval mintha baj lenne kb. hogy ráírtam. Lenéznek engem és azért ilyenek? Elvégeznek egy egyetemet elmennek mérnökként dolgozni valahova aztán már szóba se lehet velük állni csak úgy?

Akik között dolgozok, akik több műszakban dolgoznak a termelésben és a raktárban, ők azért valamivel nyitottabbak velem szemben.


2023. febr. 19. 02:40
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%
Hát nem veled akarnak haverkodni, fogadd ezt el. Attól hogy egy helyen dolgoztok, nem feltétlenül akarnak veled foglalkozni szabad idejükben.
2023. febr. 19. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
85%
Az sem mindegy, hogy mit írsz nekik.
2023. febr. 19. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
86%

Miért kell rájuk írni????

Mit tudsz nekik mondani?

2023. febr. 19. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Csak próbálok valami beszélgetést kezdeményezni velük pl. hogy kérdezhetek-e valamit, aztán hátha kialakul valami beszélgetés. Nem értem miért ilyen rossz dolog ez
2023. febr. 19. 03:12
 5/33 anonim ***** válasza:
89%
Rosszul jön ki, ne csináld.
2023. febr. 19. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
43%
Milyen neműek ők, és milyen nemű vagy te?
2023. febr. 19. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
89%

Nem lehet, hogy a "kérdezhetek valamit" alatt ők függetlenül attól, hogy konkretizáltad-e a kérdést, azt hitték, hogy valami munkahelyi dologról akarsz érdeklődni, amire ők úgysem tudnák a választ vagy eleve nem is tőlük kell megkérdezni és ez furcsán jött le nekik?


Mondok egy példát: Egy targoncásnak meg egy marketingesnek nem sok közös munkával kapcsolatos kérdést tudnék elképzelni és függetlenül a szimpátiától én is picit furának érezném.

2023. febr. 19. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
88%
Hát rám se írjon inkább senki, akivel irl nem beszélek.
2023. febr. 19. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem, ha rám írkálnak. Látásból ismerem csak a termelésben dolgozókat, ennyi elég is, nem akarok barátkozni, cseverészni munka után, nem is hiszem, hogy sok közös téma lenne, csak kínos beszélgetés. És nem azért, mert felsőbbrendűnek érezném magam vagy lenézném őket
2023. febr. 19. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
14%
Küldjél nekik péniszfótot. Azt imádják.
2023. febr. 19. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!