Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy női dolgozó rájöhet arra,...

Egy női dolgozó rájöhet arra, hogy tetszik egy férfi dolgozónak pusztán abból, ahogy az néz rá és beszél vele?

Figyelt kérdés
Tehát ahogy ránéz, amikor köszönnek egymásnak vagy beszélnek, illetve ha csak elhalad mellette. Meg a férfi dolgozó rendszeresen kedvesen megkérdi, hogy mi újság vele, hogy van. Pusztán ennyiből rájöhet? Vagy csak akkor jönne rá, ha a férfi direktebben utalna rá?

2022. dec. 4. 16:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy okos nő ezt rögtön levágja
2022. dec. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%
A figyel simán
2022. dec. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
49%
Ha
2022. dec. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem
2022. dec. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
78%

Férfi dolgozó. Nő dolgozó....

Úr isten!

Minek kell odarakni a dogozó szót?

Normális esetben a férfi és a nő a munkahelyén is férfi és nő, tehát ugyanazt veheted észre rajta, mint szabadnapon az utcán.

2022. dec. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
58%
Tapasztalataim szerint a férfi dolgozó csak és kizárólag akkor szól hozzád, ha meg akar dugni. Én egy kövér nő vagyok és hozzám soha senki nem szólt a munkahelyeken, csak a kolléganők. Szóval igen, tetszel neki.
2022. dec. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%
6 szerintem tévedsz, vagy csak rosszak a tapasztalataid.
2022. dec. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
#6 és ha valamit mondani akar munkával kapcsolatosan, azt egy férfi hogy mondja meg neked? jelnyelven elmutogatja?
2022. dec. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
64%
Azért a hatosnak igaza van: jellemző a hapsikra hogy azzal beszélnek normálisan a munkahelyen (is) akit a farkukra húznának.
2022. dec. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

5: Mert munkahelyről van szó. Ha nem tenném hozzá, jogosan jönne a kérdés, hogy minek írom ebbe a kategóriába. Amúgy az utca is megint más, és más egy szórakozóhely is.


6: Én férfi vagyok.

2022. dec. 4. 16:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!