Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha összevigxorognak a hátam...

Ha összevigxorognak a hátam mögött (tudom miről), ha kibeszélnek (ezt is), ha degradálva szólnak, olyankor beleálljak a szituációkba, vagy engedjem el?

Figyelt kérdés

Pl nincs meg egy dokumentum amivel dolgozom.

Keresem hova lett, a mellettem levő meg teljesen hülyének nézve közli TE vetted le, TE tetted el, jaj.

Aztan megkerestem másik irodákban és máshol volt, az ott levők mondták elfelejtették visszahozni, de vihetem.


Vagy pl mosogatás. Melegvizzel mosogattam sok mennyiségű poharat, hideggel öblitettem, mert az gyorsabban lehozza a mosogatoszert.

Törölgetésnél a hideg poharak miatt megjegyzik, hogy mi az nem volt melegvíz? Es röhögés.


Ilyenkor álljak bele ezekbe a kontextusokba, vagy engedjem el?



2023. febr. 21. 16:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ebben van igazság, de csak elkerülhetetlen helyzetekben. De ez elkerülhető. Nem kell, hogy folyamatosan konfrontációt kelljen semlegesíteni. Én elhiszem a kérdezőnek, hogy ezek tényleg gonoszok, nem pedig az ő önbecsülési hiánya színez egy semleges kijelentést azzá.
2023. febr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!