Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Veszprém Fehérvár városban...

Veszprém Fehérvár városban melyik munkahely van ami nem álló munka?

Figyelt kérdés

Sajnos csak gyári melót vagy takarítást tudok vállalni, de sajnos az egyhelyben állást nehezen bírom, takarítás ezért lenne jobb(pl igen ilyen multi gyárban irodák stb takarítása). Céges busz nagyon nagy előny, mert innen minimum egy de sok esetben kettő átszállni bárhová megyek polgári járattal... húsz huszonöt kilométeres körzetben...

Facebook hirdetésekre nem vagyok vevő ott mindent is el lehet adni. Személyes véleményekre vagyok kíváncsi.

Pl, Harmann? Valeo? Videoton és egyéb ilyen cégek.

Köszönöm szépen!



2023. febr. 24. 16:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Operátor és takarítás is lehet csak ne kelljen egyhelyben állni.
2023. febr. 24. 16:02
 2/12 anonim ***** válasza:

Vannak olyan állomások gyárban is, amik kifejezetten ülő munkák, de sajnos az kevés.

Én csak a valeorol, vagyis a valeo siemensről tudok nyilatkozni, mert ott dolgozom


Illetve a kollégám hosszú évekig dolgozott a densoban(Fehérvár), akinek most a lánya is ott dolgozik.

Ha szeretnéd, megkérdezem este, hogy ott volt - e ülő munka. ☺️

2023. febr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ui:Én több mint két éve vagyok itt. Sajnos én is lábfájós vagyok, de idő után megszokod, bár ha te is hajlamos vagy rá, akkor fájni fog, legalábbis eleinte biztosan. Nálunk van céges busz, egész messziről is, illetve szálló is, de gondolom az nem szeretnél lenni. Honnan járnál be?
2023. febr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Gyárban 5 és fél éve vagyok és sajnos nem tudtam megszokni az állást.
2023. febr. 24. 16:23
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem is igazán lehet 😢
2023. febr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Gyárba is kell takarító,ott még céges busz is van,ezt megpróbálhatod
2023. febr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen, próbálom azt is, de nincs felvétel és nálam most eddig tartott a dolog... Kicsit betelt a sportcipőm!

@

2023. febr. 24. 19:46
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szervezzünk tüntetést az állómunka ellen. Legalább hozzanak bárszékeket, vagy valami biciklitámasztó vaskorlátot, amire rá lehet ülni, pad háttámla, bármi. Milyen már hogy állásra kényszerítenek mindenkit.
2023. febr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgylátom a "szent hagyomány" folytadódik, én 2019-ig dolgoztam ilyen gyárakban, de akkor is a 12 órás állómunkavégzés volt a kötelező. Szándékosan nem is biztosítanak élhetőbb munkakörülményeket. Ez ellen a legtöbb szakszervezet sem tesz semmit!
2023. febr. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
23%
Ha itt próbálsz keresni, akkor nem a munkahelyekkek van a baj.
2023. ápr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!