Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért néz levegőnek a főnököm?

Miért néz levegőnek a főnököm?

Figyelt kérdés

Pontosabban ez változó.

Néha levegőnek néz , mindenkivel haverkodik csak velem nem.


Máskor meg velem is közvetlen, kedves.


Nem tudom hova tenni a viselkedését.Megalázo ha épp semmibe vesz , ezért inkább kerülöm ha lehet



2023. febr. 24. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak túl érzékeny vagy és neked jön le így. Ha máskor meg veled beszélget és más "néz levegőnek", akkor nem csak veled teszi ezt.

Egyszerűen nem tud mindig mindenkire fókuszálni valószínű.

Ne legyél ilyen, hogy ezeket komplikálod, én is tudok ilyen lenni néha, de kezdem érezni, hogy ez sosem vezet jóra. Sokszor az ember sokkal többet gondol bele pofon egyszerű szitukba. (:

2023. febr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
Kérdezd meg, mondd el neki hogy érzel.
2023. febr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
A levegő az ember létszükséglete.
2023. febr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Hova kerültem? A főnök nem haver, nem apa, nem anya, és nem pszichiáter! A főnökkel való kapcsolat, csak kényszer, közös érdek. Te nyalsz neki, hogy több pénzt adjon, ő meg nyal neked, hogy több pénzt termelj neki. Ennél többet ne gondolj ebbe bele, mert megőrülsz!
2023. febr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Lehet nem tudja hova tegyen téged
2023. febr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Első voltam

#4

Azért ez nagyon nem így kéne legyen a normális. Sok helyen olvasok itt ilyet, hogy a munkatárs nem haver, a főnök nem barát. Ez sajnos a magyar munkakultúrában van főleg így.

Onnét tudom, hogy voltam több cégnél, ahol külföldi vezetőség volt (nyugati pontosabban) és ég és föld a kettő. Teljesen csapatként kezelnek, fontos nekik a jóléted, engem csak azért felhívott heti szinten meetingen a főnököm, hogy jól vagyok-e minden oké, meg bármivel forduljak hozza. A csapat is egy kis család, mindenki segít a másiknak.

Azért ilyen céges kultúrában sokat számítanak a kapcsolatok.

2023. febr. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

Az én főnököm fél éve nem kérdezi mit csináltam, mivel foglalkozok éppen, hol tartok. Nem kér egy kimutatást, egy beszámolót. Nem ad egy irányt, nem javasol semmit. Amúgy nem is beszélünk hónapokig. Olyan, mint ha ignorálna. Teljesen önállóan keresek munkákat, projekteket, de zavar, hogy nem kell beszámolnom senkinek.

Az előző munkahelyem multicég volt és ott volt napi/heti meeting, jobban is ment minden, gördülékenyebb volt sokkal.

Itt is tartanak meetingeket, de marhaságokról beszélnek, egy párszor résztvettem, de amúgy nem hívnak meg.

Lehet kérdező, hogy kiakarnak rugni minket😃, vagy utál minket a főnök.

Az is lehet az esetemben, hogy f0snak tőlem, mert az előző helyemen nagyon nagy ember voltam és itt is ismernek sokan, még régről, de ide kisebb, nyugisabb, szakmaibb poziba jöttem. Amúgy mérnök vagyok.

2023. febr. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#6

Nem igazán értem, miért lettem lepontozva, a teljes igazságot írtam le tapasztalataim alapján. Be lehet járni úgy is dolgozni, hogy senkivel nem vagyok jóban, mindenkivel tartok 5m távolságot, de szerintem úgy nagyon rossz lehet minden nap bemenni..

Nem hiába egyre több multi ls már fiatal start up cég is tart csapatépítőket, az épp erről kell szóljon, hogy kialakuljanak jó kapcsolatok.

Én nőként például nem tudnék teljesen érzéketlenül együtt dolgozni senkivel. Fontos, hogy ismerjem az illetőt, mint embert és ne csak a munkáról tudjunk beszélni. De ez én vagyok, csak azt mondom, hogy sokszor bizony fontosak a kapcsolatok.

2023. febr. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg van elég dolga és nem tud mindig mindenkivel jópofizni,foglalkozni.Lehet hullàmzó személyiség,egyszer valami miatt rossz kedve van akkor nem foglalkozik annyit veletek,nem kell feltétlen nagy dolgokat belelàtni ebbe
2023. febr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 gungasam ***** válasza:
Ezt azért érezheted így mert a főnöködnek több ember felé kell a figyelmét megosztani , de Te csak a főnöködre figyelsz...(és még dolgozni is kellene)
2023. máj. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!