Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Levegőnek venni a másikat, mi...

Levegőnek venni a másikat, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Fel éve dolgozok egy helyen és van egy férfi kollegam és hozzám se szólt még sosem, simán levegőnek vesz, de még köszönni se köszön

Az összes többi kolleganommel szoba áll

Érzem rajta hogy ok nélkül utál.



#munka #hely #Kollwg #Helyy
2022. máj. 23. 11:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen. Nem feltétlenül kell, hogy oka legyen annak, hogy valaki az első pillanattól kezdve nem szimpi számunkra.
2022. máj. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Az elsőnek sajnos igaza van. Ilyenfajta idióták mindigis voltak, vannak, és lesznek is.
2022. máj. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Shaddark ***** válasza:
100%

Valami oka biztosan van, de 100% hogy nem te tehetsz róla.

Lehet hogy csak hasonlítasz valakire akivel rossz tapasztalatai voltak, vagy ugyanazt a parfümöt használod mint az, akire haragszik...

Bár ez a fél év elég sok, az is kehet hogy van valami közös ismerősötök aki miatt nem akar beszélni veled és elkerül. Mert vagy haragosa, vagy csak mondott neki valamit rólad.

És sok minden más is lehetséges, egy harmadik fél tudná ezt feloldani ha megkérdezné tőle és elmondaná neked.

Bár lehet hogy addig jó míg nem tudod, ha ilyen kis bunkó módjára viselkedik és nem törekszik a megoldásra akkor talán jobb is ha nem szól hozzád.

2022. máj. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Van egy hasonló kollégám, nagy vallásfan. Lehet a te kollégád is ilyen senkiházi, azért van nagyra magára.

Lehet, hogy pl.: tetszel neki, de nem mer/nem akar közeledni, vagy csak ezért tartja a távolságot.

Lehet, hogy kissé süket, és így fedezi, hogy ne kelljen megszólalnia.

Lehet, hogy nem annyira jó a kommunikációja, így fedezi magát.

2022. máj. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Azért ilyen kulcsszavakkal: "#Kollwg #Helyy" én egy kicsit elgondolkodnék, nincs-e valami baj a munkáddal, csak nem akar beszólni miatta, inkább hallgat, és a hátad mögött kibeszéli.
2022. máj. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy kolléganőm aki HR nél megvádolt, hogy sokat bámulom és olyan hangnemben köszönök neki mintha akarnék valamit.

Köszönésben ki is merült a kommunikációnk, szerintem soha nem beszéltünk egy mondatnál többet.

Nem tudom itt mire gondoltak úgyhogy a biztonság kedvéért inkább senkinek sem köszönök csak ha ő kezdeményei a beszélgetést.


Volt akivel randiztunk az irodából, ha ő hőbörgött volna azt érteném de neki egy rossz szava sem volt max annyi, hogy horkolok.

2022. máj. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Shaddark ***** válasza:

"Nem tudom itt mire gondoltak úgyhogy a biztonság kedvéért inkább senkinek sem köszönök"

:O

:)))))

2022. máj. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Senior Séf ***** válasza:
74%

"Ilyenfajta idióták mindigis voltak, vannak, és lesznek is."

Mert te aztán mindenkit egyformán szívelsz, ugye, 2-es?

2022. máj. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan kollégám, aki után duplán kell dolgozni, ezért inkább kerüljük a lehetőséget a közös munkának. Nem igazán érti, hogy gond van vele, a cég megtűri egyelőre, nem 100-as, inkább olyan feladatokat kap, ahol nem nagyon kell másokkal közösen dolgoznia, nem lehet neki megmondani, hogy mi a probléma.
2022. máj. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet neki elmondani??
2022. máj. 25. 06:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!