Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha megváltozott munkaképességű...

Ha megváltozott munkaképességűként,egészséges embereknek fenntartott munkahelyen vállalok munkát,és eltitkolom,hogy megváltozott munkaképességű vagyok,milyen problémám adódhat belőle? Ez bűncselekmény?

Figyelt kérdés
2023. febr. 25. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért itt kérdezed?
2023. febr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok hülyeséget írni, de nincs mindenhol rendszeresen munkaorvosi/üzemorvosi vizsgálat? Ott kiderül. Én inkább megmondanám, ha egyébként el tudod végezni a munkát, akkor szerintem nem ezen fog múlni.
2023. febr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Mivel egy lényeges infót eltitkoltál a munkaadód elől, kirúghatnak.
2023. febr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű hogy el tudod titkolni ha olyan bajod van ami hátráltat a munkavégzésben, egyébként meg ha kiderül akkor kirúgnak
2023. febr. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ mi a fogyatékosságod. Ha befolyásolja a munkádat és nem jelzed és esetleg kár éri a céget akkor:

-téged kirúgnak

-céget megbüntetik

-téged valószínűleg azonnal elküldenek felülvizsgálatra és valószínűleg elbukod a járadékodat és akár buksz a %-ból, besorolásból.

2023. márc. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valóban, attol függ mi a bajod. Ha nrm zavarja a munkavegzest akkor nem gond. De megmondhatod, az a jobb.Nem büncselekmény. Max kirugnak.
jan. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!