Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Indítottatok már petíciót,...

Indítottatok már petíciót, szerveztetek sztrájkot, tüntetést vagy bármilyen megmozdulást munkahelyen?

Figyelt kérdés
Ha igen melyiket és mi okból kifolyólag? Lett eredménye?

2023. febr. 26. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
41%

Persze, rendszeresen mondom a főnöknek, hogy ne legyen ilyen lusta, rendetlen és motiválatlan. Néha van eredménye is van.



(Egyszemélyes kftm van 😆)

2023. febr. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Hozzánk jött a könyvelésre egy új nő, azóta rendszeren tüntetek azért hogy ő csak fehérneműben járhasson dolgozni ;)
2023. febr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
75%

Mi a hírekben is benne voltunk ezzel (iskola) a mi helyi megmozdulásunk 9 kollegánk azonnali hatályú kirúgásával járt.


9en a 38ból.

2023. febr. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, ez mennyire számít, mert mi csak belengettük a lehetőségét annak, hogy ha holnap bejövünk, és továbbra is fenn áll a probléma (a fűtés hiánya), akkor hazamegyünk és teszünk rá, ha kirúgnak.

Nálunk tényleg összetartó csapat van, ezt a vezetés is tudja. Azzal fogadták másnap a délelőttösöket, hogy türelmet kérnek, 11-re ígérték magukat a szerelők. Én délutános voltam aznap. Arra értem be fél kettőkor, hogy a szerelők tevékenykednek, és egyértelmű volt, hogy ha nem állítják helyre a dolgot, akkor értesítjük a másnapi reggeleseket, hogy nem kell jönni - és mi is hazamentünk volna.

Meg lett oldva, este már finom melegben dolgoztunk.

Utána egyszer fizetésemelést kértünk, ott már nem is lengettünk be semmit, csak kértük, és elmondták, hogy oké, egy hónap, és lesz. És tényleg lett.

2023. febr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!