Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek milyen emberek...

Szerintetek milyen emberek tudnak jól helyezkedni egy multiban?

Figyelt kérdés
Én akárhova mentem mindig megszívtam, olyan szinten, hogy most pszichológushoz járok már annyira elegem van a corporate világból. Ezzel szemben a sz@rkavaró, manipulatív, pökhendi régi kollégáim kúsznak előre folyamatosan. Kajak, szerintetek mi kell ahhoz, hogy valaki előrébb tudjon jutni?

2023. febr. 26. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Ugyanazok tudnak jól helyezkedni a multiknál, mint akik az élet többi területén. A jellemvonások azok, amiket leírtál: az ilyenekből lesz menedzser a multinál, kisfőnök a KKV-nél, önkéntes véleményvezér a lépcsőházi lakógyűlésen, "majd én megmondom, mi hogy van" anyuka vagy apuka a szülői értekezleten.
2023. febr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem igua. Gyűlöltem a múlt is létet, pedig 10 évet voltam ilyen környezetben. Az jut ott előre aki a céget dolgozik és nincs más vágya azon kívül.
2023. febr. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Azok tudnak a leginkább helyezkedni ebben a közegben,akik jók ebben a "corporate small talk"-ban. Számtalanszor láttam, hogy azok a kollégák,akik becsületesek, kiemelkedően teljesítenek, segítik a többieket,de nem nyalnak és nem azt lesik, mikor mehetnek a managerekkel cigizni, ebédelni, ők sosem kapták meg azt a figyelmet és megbecsülést,amit érdemelnének - max csak évekkel később,ami szomorú. De addigra csomóan felmondtak.

Én is vágytam még az elején feljebb törni,mert úgy láttam, hogy lenne bennem kurázsi, kapacitás. De aztán idővel láttam, hogy a nagy managerek többségének semmi más nincs a cégen kívül. Csak annak éltek, még hétvégén és hajnali órákban is ezzel foglalkoztak. Ezt látva már nem volt vonzó ez az opció. Meg aztán nem azzal akartam "betörni", hogy jó emberekkel ebédeltem.

2023. febr. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

A kérdező és #1-#3 szépen bemutatta, hogy hogyan látják a prolik a világot. :) :) :)

Nyilván mindenki, aki sikeres az azért sikeres, mert egy mocsok szemétláda és nem azért, mert tehetséges és tesz érte, NYILVÁNVALÓAN. :) :) :)

Jó fröcsögést kívánok odalent! :)

2023. febr. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves #4, remélem jólesett leprolizni másokat,akik nem azonosulnak veled és kiörömködted magad :) legyen szép napod, és zökkenőmentes lépdelést kívánok a ranglétrán!
2023. febr. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Multinál csak profi képmutatók tudnak érvényesülni, - normális értékrendű embernek esélye nincs.
2023. febr. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!