Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan kollègád, akivel...

Van olyan kollègád, akivel "bunkó" vagy?

Figyelt kérdés
Mièrt vagy vele ilyen? Mit tett ellened? Mivel èrezteted ezt?
2023. febr. 27. 12:27
1 2
 1/12 Lilluci27 ***** válasza:
100%
Nincs
2023. febr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Aki bunkó, az észre sem veszi....
2023. febr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nincs.
2023. febr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Általában mindenkivel kedves vagyok. Egy kolléga van, akit inkább kerülök, mert nem kérek a kéretlen tanácsaiból, meg egyszer alázott is.
2023. febr. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A bunkó szó lehet kicsit erős.... "Erősen negatívan állsz hozzá" talán egy fokkal jobb....
2023. febr. 27. 12:41
 6/12 anonim ***** válasza:
Nincs, olyan viszont van akit nem kedvelek és a muszájon kívül nem beszélek vele. Szóval ami cégen belül van arról igen, de például olyanról nem, hogy hétvégén milyen halászlét készítettem.
2023. febr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én soha senkihez nem álltam "erősen negatívan", de egyszer egy felmondásomat követően, miután már a felmondási időmet töltöttem, szépen és hangosan mindenki előtt jól beolvastam az egyik gci kolléganőmnek, de akkor sem bunkón, csak őszintén és az igazat a viselkedéséről.

Köpni-nyelni nem tudott.


Az a baj a bunkó kollégákkal, hogy nem tudják, hogy bunkók, ezért néha nem árt szembesíteni őket ezzel!


A bunkóknak nem kell ok, elég, ha csak létezel, ha dolgozol, ha normális vagy - őket minden irritálja, ami velük/ a személyiségükkel/a viselkedésükkel ellentétes..!


Szóval nem kell, hogy tegyél valamit, elég ha csak nem vagy olyan, mint ő és nem is akarsz/tudsz hozzá idomulni, vele azonosulni.

2023. febr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A nem szimpatikus kollégákat inkább kerültem, minthogy a tudtukra adjam, hogy nem szívlelem őket. A munkához nélkülözhetetlen kommunikációt persze elkerülni nem lehetett velük, de azt túl lehet élni.

Szerintem munkahelyen az ilyennel nagyon kell vigyázni, hogy mennyire mutatod ki a negatív érzéseidet másokról. Nagyon rossz fényt vethet rád és nem tudhatod, hogy akit nem kedvelsz,az hogy fog fellépni ez ellen. :/

2023. febr. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan voltr, akivel tartottam a 3 lépés távolságot és hűvösebben udvarias vagyok, mert nagyon nem volt szimpatikus, ahogy viselkedik - úgy utasítgatott mindenkit, mintha ő szülte volna őket a világra, olyan kollégákat is, akik messze fölötte álltak a hierarchiában és sokkal tapasztaltabbak voltak... nekem is vágta a pofákat meg teátrálisan sóhajtozott meg tette a megjegyzéseket, amikor nem tudtam AZONNAL megoldani vmi problémáját, amikor volt még vagy 20 másik, jóval fontosabb dolgom (ezzel ellentétben meg lazán elkésett meg nem jelent meg olyan fontos megbeszéléseken, amikre visszaigazolta a jelenlétét, mert "ja, épp kutyát sétáltattam" meg "hát ebédeltem"). Ezen kívül kb. minden 45 alatti nőnél bepróbálkozott az irodában nagyon negédes módon... később nálam is, de ezek után nyilván nem akartam tőle semmit. Pedig amúgy nagyon barátságos, kedves, segítőkész ember vagyok, de van az a viselkedés, ami kiöli ezt belőlem valaki irányában.
2023. febr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy vén kötsög. Mindig aranyomnak, tündéremnek meg hasonlóknak hív. Én cuncimókusnak, angyalbögyörőmnek, nyuszómuszónak hívom egy ideje. Nem érzi, hogy ő kezdte a bunkóskodást.
2023. febr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!