Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan emberről aki mindig segítőkész, nem bunkó és szeret vicceskedni, de nem szokott és nem is szeret beszólogatni másoknak?

Figyelt kérdés
Én lennék amúgy a baj csak az hogy nehezen tűröm az ilyen beszólás jellegű dolgokat így emiatt átmegyek néha agresszióba és nem értik hogy miért. Soha nem akarok ártani senkinek, de nem bírom az emberi bunkóságot. A párom megért. Van más is így ezzel? Köszönöm a válaszokat!

2021. dec. 12. 07:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, de a vicces beszólás nem zavar, csak a rosszindulatú.
2021. dec. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez lenne a normális
2021. dec. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után full ki fogják használni.
2021. dec. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mit?
2021. dec. 12. 09:11
 5/12 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs ezzel, de sajnos igaza van a 3-asnak. Én is ilyen vagyok egyébként. De ebben a világban a bunkó, rosszindulatú emberek érvényesülnek jobban, ilyen a társadalmunk. Ezért legyél óvatos, hogy kivel mennyire vagy segítőkész.
2021. dec. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én segítek szívesen mindenkinek a baj csak azzal van, hogy félek hogy valakinek szilánkosra töröm az állát pedig nem áll szándékomban. Boxolni sem azért kezdtem hogy ilyen legyek.
2021. dec. 12. 10:06
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó értjük, kemény vagy. Most hogy jön ez ide, mikor a kérdésben a segítőkészség és az van említve hogy nem szólogatsz be másoknak?

Van az a beszólás, amit nem érdemes annyiban hagyni, de /ne legyen igazam/ te szerintem az a "Fú, fogjatok le" típusú ember lehetsz, aki a legkisebb beszólásra is pattan, és nem azért mert vérig van sértve, hanem mert meg akarja mutatni hogy mekkora keménylegény. Ismétlem, ne legyen igazam. Viszont akkor nagyon rossz emberekkel vagy körülvéve, ha rendszeres az olyan stílusú beszólás, amit nem érdemes ráhagyni az illetőre...

2021. dec. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem nem olyan vagyok. Inkább az érdekel hogy miért nem félnek az emberek attól aki erősebb.
2021. dec. 12. 15:37
 9/12 anonim ***** válasza:

Kérdező!


23 éves vagyok, 187 cm magas, 87 kiló, izmos ember, kicsi túlsúllyal. Azt ajánlom neked, hogy ölj!

2022. jan. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az beválik?
2022. jan. 19. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!