Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy nő, csak akkor képviselhet...

Egy nő, csak akkor képviselhet értékeket egy munkahelyen, ha egy vezetőnek a családtagja?

Figyelt kérdés
Mikor egy vezetőnek a családtagja jelentkezik dolgozni egy céghez, akkor kanyaroktól mentes, barátságos, egyenes út áll előtte. Mikor egy alkalmazott teszi ezt, akkor olyan kacskaringós lesz a pályafutása, hogy még az ördög sem tudná követni. Erre jön még rá, hogy ha a munkahelyen nem tud kiteljesedni az ember, a cég a külsős megítélést is befolyásolhatja az alkalmazott kárára. Egyenlő esélyesek: szépség, okosság, temperamentum, de mások lesznek az állomások a kettő munkavállaló között. Mikor az elszenvedő beszél a gondokról a boldog dolgozóval, akkor nem érti a történteket, mert ő optimista, otthon is a cégnek az irányítója, máshogy mutatja a valóságot neki. Az a kérdésem, hogy feltétlen protekció kell ahhoz, hogy az ember boldog legyen a munkahelyén?
2023. febr. 28. 12:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Rébusz
2023. febr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem. Nálunk a cégvezetőnek a felesége dolgozik nálunk. Nagyon pozitív személyiség, rendes, szorgos. Ha beszél neki az ember a tapasztalatairól, akkor nem érti, hogy milyen irányból, honnan közelítjük meg, mert ő csak azt érzékeli, hogy pozitív minden és mindenki a cégnél.
2023. febr. 28. 12:48
 3/13 anonim ***** válasza:
31%

Én sem értem, mikor elkezd rinyálni a full munkakerülő, amúgy is iszonyat buta, károgó vénlány, hogy itt milyen szar minden. Nekem jó. Igaz, én dolgozom, proaktív vagyok, fejlesztem a tudásom és nem azon vagyok, hogy csakazértis megpróbáljak kicseszni a többiekkel meg ha valamiben hibázok, akkor még nekem áll feljebb és megmagyarázom, hogy mindenki is tehet róla, csak én nem.

Ja a főnököm meg nő és nem vagyok a felesége (meg a haverja sem).

2023. febr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Jah hogy ezt 1 példából következtetted ki?
2023. febr. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Egyszerűen megfogalmaztam már neki, hogy a férje, csak a pénz után ment, nem adott semmire, ahogy most is így vélekedik, de mivel optimista nőről van szó, aki ért a céghez, forgatta a szemeit, hogy nem így látja…Ha látta volna ő is az állomásokat/helyzeteket, akkor nyitottabb lenne ilyen témával kapcsolatban is. Várom a kérdésre a válaszokat!
2023. febr. 28. 13:01
 6/13 Lilluci27 ***** válasza:
100%
nem
2023. febr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

De mire? Mi a konkrét kérdés?

Hogy azért képvisel értekeket a nő, mert a vezető felesége? Vagy azért mert nem lát mindenhová olyan dolgokat, amik nincsenek. Ha mindenki boldog, mert ő azt látja, akkor mindenki boldog. Ha egyedül te nem vagy az, akkor szerezz létjogosultságot a feltételezéseknek vagy beszélj a többi emberrel, hogy ne játszák el, hogy boldogok, ha egyszer nem azok. Láthatod jól a dolgokat, más meg dughatja homokba a fejét, legyen az a feleség vagy a többi dolgozó, mert féltik a mai világban az állásukat.

2023. febr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#7 nincs kerdes, ez a 'rebuszokban iro orult' ujabb agymenese, amit menetrendszeruen nehany honaponkent kiir, kicsit valtozo reszletekkel, de mjndig ugyanarra az alapsemara felepitve.
2023. febr. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam olyan cégnél is, ahol apum volt főnök, meg olyannál is, ahol nem. Semmi különbséget nem tapasztaltam. Én mindenhol kedves, közvetlen, segítőkész vagyok, ezt kaptam vissza is. Annyi, hogy az előbbi helyen nem kell félni attól, hogy valaha kirúgnak :D Na meg mindenki úgy jön oda, hogy “hú, te az xy lánya vagy?”
2023. febr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Jaa, akkor még rá is hibáztam az első válaszommal?

Na milyen lottót tegyek ma? Ötös, hatos?

2023. febr. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!