Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan készíthetném el ezeket...

Hogyan készíthetném el ezeket az ötleteket?

Figyelt kérdés

Több önéletrajz mintát láttam az interneten, amelyeknek az ötlete nagyon tetszik, és szeretném megcsinálni az enyémet is olyanra, viszont nem értek annyira hozzá. Pl.


1) [link]


2) [link]


3) [link]


Grafikust kellene megbíznom, vagy kit?


Előre is köszi mindenkinek!



2023. márc. 2. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ingyenes online szerkesztő felületek sablonokkal. Ott meg tudod csinálni.

Pl. canva.com

Nemcsak önéletrajz, de más sablonok is vannak.

2023. márc. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hasonlót Wordben is lehet. Nézz CV sablont, szoktak lenni mindenféle témára biztos erre is. Meg keress Youtube-on CV diy videókat, biztos vagyok benne hogy találsz ott is jókat és el is lesz mondva hogyan kell megcsinálni
2023. márc. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Overleaf
2023. márc. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A Canva-t én is tudom ajánlani, nagyon jó önéletrajzot lehet csinálni vele. Engem most az ott készítettel vettek fel, meg is jegyezték, mennyire jó.

Viszont nem, vagy nem minden funkciójában ingyenes. Nekem mikor elkészült, akkor a letöltésért 1 dollárt kért, de csak egyszer, és utána bármit csináltam , átírtam rajta , utána már nem kért pénzt az újabb letöltésért. Ennyit meg szerintem megér.

2023. márc. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!