Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor betegen nem mentek...

Mikor betegen nem mentek dolgozni ti is inkább szabadnapot vesztek ki?

Figyelt kérdés
Akinek vidéken van házorvosa, vagy nem szeretne tp-re menni, de be se menne mert rosszul van fertőz stb, sokszor van veletek betegen, hogy inkább 1-2 napot kivesztek szabinak amíg nagyon húzós szakaszban van a betegségetek?
2023. márc. 6. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Előfordult igen, hogy inkább 1-2 nap szabit rááldoztam, mert a tp miatt fanyalogtak volna, vagy amúgy is következett egy hosszabb hétvége, ünnep pl.
2023. márc. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Dehogy pazarlom erre a szabadságomat. Az arra van, hogy ha zárva van bölcsőde, óvoda, vagy valamilyen személyes ügy miatt nem tudok dolgozni.
2023. márc. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Én nem pazarlom erre a szabim
2023. márc. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Igen, volt már erre példa. De nagyon ritkán.
2023. márc. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%

Már nem érint, de amíg alkalmazott voltam, sosem csináltam ilyet.

Ezt a "vidéken van a háziorvos" dolgot nem igazán értem, háziorvost az ember olyat választ, aki a közelben van. Ha költözöl, miért nem jelentkezel át másikhoz?

2023. márc. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
Biztos nem használnám erre a szabadnapjaim. Az állandó lakcímem vidéken van,de a háziorvosom Bp-en. Jól mondta az #5, hogy nem nagy kunszt átjelentkezni.
2023. márc. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 BlackSword ***** válasza:
23%
De le lett pontozva mindenki aki nem áldozza a szabadságát arra, hogy gyógyuljon... Komolyan, ne legyünk már ennyire képmutatók...
2023. márc. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
28%
Itt mindenki le lett pontozva, úgy látszik, erre a kérdésre nincs jó válasz 🤷🏻‍♀️
2023. márc. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
#7 ne várj csodákat itt. Van egy másik kérdés kiírva arról, hogy ha hirtelen annyi pénzhez jutnál, hogy nem kéne dolgoznod többé, akkor is dolgoznál-e? Mindenki, aki azt mondta, hogy igen,mert mondjuk szereti a mostani munkáját ,az le lett pontozva és biztos nem mondunk igazat...
2023. márc. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!