Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt mar olyan munkahelyen...

Volt mar olyan munkahelyen hogy a csoportba ahol vagy 6-8 ember kozott egyikkel se tudtal semmirol se beszelgetni?

Figyelt kérdés
máj. 21. 05:43
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Utaltal kozottuk lenni
máj. 21. 05:43
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Igen, most is.


8-nak gyereke van család, 2-nek nincs gyerek de régóta kapcsolatban van.


A szórakozásuk annyi, hogy piálnak és a családról meg régi sztorikat mesélnek.


Mindkettőt halálosan unom. Totál mással töltöm az időt-. Ezért céges bulikra nem is járok.

máj. 21. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Volt. Aztan egyedul kezdtem dolgozni.
máj. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Szerencsére még sosem.
máj. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Igen. De mivel nem cseverészni járok a munkahelyemre, így nem zavart. Tudomásul kell venni, hogy a munkacsoport nem baráti társaság.
máj. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Már vagy 2 éve ilyen helyen dolgozom. Szörnyű.
máj. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Duke81 ***** válasza:
86%
Sajnos igen. Voltam olyan helyen ahol annyira besavanyodott volt a társaság, alig volt téma, csak a munkáról meg néhány totál érdektelen baromságról ment néha valami kis csevegés. Nagyon más mentalitásu emberek voltak tőlem nem is voltam néhány hónapnál többet ott.
máj. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Alapból nem kedvelem a magyar mentalitást. Így már eleve óvatosan állok hozzá, hogy mennyit osszak meg magamról. Volt már rá példa, hogy egy infó morzsát is 5x kitekerve hallottam magamról vissza, aminek semmi köze nem volt a valósághoz. Nem értem amúgy ezeket, nincs saját életük?
máj. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyik munkahelyemre sem azért jártam, hogy beszélgetős cimborákat találjak...

Ennek ellenére ha adódott beszélgetősebb szitu, sosem unatkoztam rajtuk. Ahány kolléga, annyiféle ember, csalædi háttér és hobbi... Mégis túlnyomórészt jófej emberek mind. Esetemben jellemző, hogy különböző kultúrák korosztályból tevődött össze mindenhol a csapat, és ez jó volt. Ha mindenki korombéli lett volna, attól falra másztam volna....

máj. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Legutóbbi munkahelyemen pont ez volt a helyzet, többek közt emiatt léptem le. A közvetlen csoportomban 3 nagyszájú némberrel kellett dolgoznom, ebből 2 kritikán aluli volt. Folyamatosan másokat aláztak, gúnyoltak, a főnököt is, persze ha a közelben volt, akkor elbűvölően cseverésztek vele. A többi csoportban is akadt még pár hasonló cseléd, akik miatt a vége felé már utáltam bejárni. Mondjuk eleve a társaság javarészét nők adták, nyilván normálisak is voltak köztük, de elég kevés. Két férfi volt rajtam kívül, azok közül az egyik alfahímet játszott, a másik meg örömest társult a nagyszájú pichákhoz, mivel azonos szintet képviseltek. Egy percig nem bánom, hogy otthagytam őket, pedig mikor felmondtam, még nem volt új állásom. Már kezdett rámenni az egészségem a mérgező légkörre.
máj. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!