Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valaki a közvetlen munkahel...

Ha valaki a közvetlen munkahelyén mindenkit kibeszél egymásnak, akkor is csak az irigység beszél belőle? Vagy ez már mást jelent? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy "x"-et kibeszéli "y"-nak és "z"-nek, "y"-t kibeszéli "x"-nek és "z"-nek, "z"-t pedig kibeszéli "x"-nek és "y"-nak. És néha a vezetőségnek is terjeszti a pletykáit mindenki másról. Egyébként több részleg van, a részlegen, ahol dolgozom, csak pár ember dolgozik együtt, tehát gyakorlatilag mindenkit kibeszél a többieknek (engem is). Természetesen a többi részlegekről is ismerünk embereket, de van pár ilyen "külső" ember, akikről nekem szintén mindig csak rosszat mond.
2023. márc. 12. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem baromira unatkoznak amellett hogy irigyek. Vagy épp nincs más kommunikációs eszközük, azt hiszik csak úgy lehet izgalmassá válni, barátkozni, kapcsolatokat és párbeszédeket fenntartani, ha így viselkednek. Vagy ez az öröm, az adrenalin az életükben, amit csak ilyen satnya forrásból tudnak beszerezni
2023. márc. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor mit javasolsz, mit tegyek? Hagyjam annyiban? Szerintem nem fog tudni eltávolíttatni a munkahelyemről emiatt?
2023. márc. 12. 13:17
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocs, azt akartam írni, hogy szerinted.
2023. márc. 12. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!