Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet kezdeni olyan...

Mit lehet kezdeni olyan kollégával aki ki akar túrni a helyemről?

Figyelt kérdés

Én egy fokkal jobb pozícióban vagyok mint ő. Nem vagyok a főnöke, de ha kérek valamit akkor azt meg kell csinálnia, ezt a főnök is elmondta már a néhány embernek - köztük neki is. Ezzel általában nem szokott probléma lenni, bár mindenki tudja a dolgát, nem is igazán szoktam szólni senkinek maximum segítséget kérek ha valami több embert igényel. Viszont ha adódik rá alkalom akkor azonnal mondja, hogy át akarja venni a munkám, meg alig várja, hogy elmenjek innen. Ha arrébb húzódom valami miatt akkor egyből kérdezi, hogy állásinterjú volt?

Ezt csak a főnökök háta mögött mondja, tudja, hogy engem azért nem fognak kirúgni, hogy felvegyék a helyemre. (vannak hiányosságai a saját feladataiban is) Azért kicsit tartok tőle, hogy valamivel bekavar a hátam mögött. Elmondjam mindenkinek, hogy ez a helyzet? Neki ilyenkor a szúrkálódásra hogyan reagáljak helyesen?



2023. márc. 15. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ignoráld és teljesíts a lehető legjobban.
2023. márc. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak engedd el a füled mellett a primitív beszólásait. Attól tarthatsz, hogy bekavar a hátad mögött, de ettől még szorítsd vele a minimálisra a kapcsolatot.
2023. márc. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kereken megmondanám a legközelebbi ilyen burkolt vagy nyílt szólásánál, hogy hagyja abba. Ha valamikor elmész, biztos észreveszi, nem kell minduntalan kérdezősködnie. Ahhoz meg semmi köze, hogy állásinterjún voltál-e vagy sem.
2023. márc. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engedd el úgy is megunja 1 szer lehet hogy azt akarja hogy kigyere a sodrodból veszekedj vele kiabálj és akkor téged vesznek elő
2023. márc. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!