Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az,hogy mindenki...

Miért van az,hogy mindenki átnéz rajtam a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Barmi szóba kerul én ki vagyok hagyva belole.

Milyen volt a hetvege, vagy egy film,vagy barmi mas.

átneznek rajtam. Meloval kapcsolatba se szolnak semmit,csinalom es kész.

Mondjuk nem szoktam hibázni. Van idom atnezni az osszes jelentest mielott elkuldom. Irodaban dolgozom egyebkent. Korulottem 6 masik ember. Eloszor arra gondoltam,hogy azert mert kulfoldi vagyok.


2023. márc. 20. 09:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg azokat, akik meg azon panaszkodnak az oldalon, hogy miért kell jópofizni a kollégákkal...


Egyébként valószínűleg arról van szó, hogy emberileg szorosabb a kapcsolat náluk. Felnőtt emberek vagytok, nem lehet mindenki jóban mindenkivel.

2023. márc. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Idosebbek mint en, legalabb 15-20 évvel. Nincs kozos temank.

Engem nem erdekel a foci,meg hogy ki mit evett a 7vegen,meg hany hus volt a burgerbe milyen szósszal..stb Ez vonatkozik a golf, krikett,loverseny temakorokre is.

2023. márc. 20. 09:31
 3/16 anonim ***** válasza:
44%
Ennyi. Nincs közös pont. Attól még el lehet lenni egymás mellett. Mi zavar pontosan? Mit érzel ilyenkor?
2023. márc. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Melot keresek napkozbe. Nehezen telik el a munkaido. 1-2 olyan budos dohanyszagu,hogy kifordul a belem is.
2023. márc. 20. 09:43
 5/16 anonim ***** válasza:
22%
Akkor dohányszagot érzel. Ez persze nem érv, de megértem, hogy nem érzed ott jól magad valami miatt. Ők ilyenek, változni nem fognak. Biztosan találsz jobbat.
2023. márc. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Akkor mit akarsz tőlük? Nem érdekel téged az, ami őket, lenézed őket. Még csodálkozol, hogy átéznek rajtad?
2023. márc. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
23%

Nyilván süt belőled, ahogy ebből a pár sorodból is, hogy lenézed őket, minden téren felsőbbrendűnek gondolod magad.

Mondjuk nem tudom, mire fel, veled milyen témákról is lehet beszélgetni?

Ja semmilyenről, nem is próbálkozol nyitni feléjük, nem véletlen szarnak le magasról.

2023. márc. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Az elejen probaltam meg temakat bedobni,de mostanra mar kimerult az erdeklodesem. Folyonom en keredtem csak , 0k semmit... igy nem lehet rendesen kommunikalni.. Az hogy lenezem e oket,nem nezem le oket,mert van amit sokkkal jobban tudnak mint en(meloval kapcsoaltban)

Es hogy mi az amit akarok, egyszeru. Csak ha bejon valaki reggel akkor koszonjon minimum. De ha mar ennyire is lusta akkor nem tudok mit szolni az egeszhez.. el kell menni masik melohelyre.

2023. márc. 20. 10:01
 9/16 anonim ***** válasza:
46%
Gyakorlatilag attól a pár mondattól, amit ideírtál nekem kifejezetten ellenszenves vagy, nyilván ők jobban ismernek és már kellően megutáltattad magad velük. Nincs ezzel gond, keress másik munkahelyet!
2023. márc. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Melyik országban dolgozol?
2023. márc. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!